اپل با خرید ایرپاد ها و هدفون های بیتس ۶ ماه حق ثبت نام رایگان اپل موزیک را ارائه می دهد

اپل با خرید ایرپاد ها و هدفون های بیتس ۶ ماه حق ثبت نام رایگان اپل موزیک را ارائه می دهد

اپل امروز پیشنهاد جدیدی را منتشر نمود که بر پایه آن مشتریان می توانند با خرید ایرپاد ها و ایرپاد مکس و یا کلیه محصولات برند بیتس از شش ماه حق عضویت رایگان اپل موزیک برخوردار شوند. این پیشنهاد فقط برای ثبت نام کنندگان جدید اپل موزیک کاربرد دارد و به عنوان بخشی از پکیج خرید محصولاتی مانند ایرپاد و محصولات بیتس در اختیار مشتریان جدید قرار می گیرد.

با خرید هر کدام از ایرپاد های نسل یک یا نسل ۲ و همینطور پرو مکس و محصولات بیتس مانند بیتس استودیو باز، پاور بیتس، و یا بیتس سولو پرو مشتریان جدید اپل موزیک از  ۶ ماه حق عضویت رایگان اپل برخوردار می شوند.  مشتریانی که از امروز ایرپاد ها و یا محصولات بیتس را خریداری می‌کنند ۹۰ روز فرصت دارند که برای برخورداری از این پیشنهاد رایگان اپل موزیک اقدام کنند. اما برای کسانی که از قبل هدفون های ایرپاد و بیتس را خریداری نموده اند و هنوز برای اپل موزیک ثبت نام نکرده‌اند از زمانی که برای اولین بار آخرین نسخه iOS و iPadOS را روزرسانی کرده‌اند ۹۰ روز فرصت دارند تا برای این پیشنهاد اقدام کنند.

اپل در این مورد تاکید می کند که مشتریان باید حداقل آخرین نسخه های سیستم های عامل iOS و iPadOS را داشته باشند تا بتوانند این پیشنهاد را در وسیله های خود مشاهده کنند. با توجه به اینکه دیروز نسخه های جدید ios15 و iPadOS 15 منتشر شد مشتریان باید حتماً وسیله های خود را به این نسخه ها روزرسانی کرده باشند. کاربران باید توجه داشته باشند که این پیشنهاد جدید به عنوان یک پکیج از طرف اپل می باشد و همیشه با خرید هدفون های اپل چنین پیشنهادی را دریافت نخواهند کرد.  به عبارت دیگر پیشنهاد از جانب اپل موقتی بوده و ممکن است پس از گذشت زمانی از روی آن دیگر استفاده رایگان از حق عضویت سرویس اول موزیک در ازای خرید هدفون های ایرپاد و یا ببتس وجود نداشته باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.