اپل با تیزر جدید اپل موزیک می گوید:   موزیک می رود تا برای همیشه تحولی دیگر را رقم بزند

اپل با تیزر جدید اپل موزیک می گوید:   موزیک می رود تا برای همیشه تحولی دیگر را رقم بزند

اپل شروع به انتشار تیزر تبلیغاتی کرده است که می‌تواند مقدمه‌ای بر ویژگی های جدید شنیداری از قبیل lossless و همینطور گزینه های سه بعدی برای اپل موزیک باشد. این تیزر از طریق یک ویدیو انیمیشنی که در اپلیکیشن های iOS  و macOS پخش شد.

این ویدیو ۱۵ ثانیه ای نشان می‌دهد که لوگوی اپل موزیک به اطراف می چرخد و در حالی که این لوگو در حال نوسان است کپی های مختلفی از آن از جلوی دوربین می گذرد و در همین حال پس زمینه تصویر نیز است از مشکی به سفید تغییر می‌یابد. در انتها پیام هایی نظیر “به زودی ما می آییم” و همینطور “موزیک به زودی برای همیشه تغییر خواهد کرد” را نشان می دهد.

شایعه است که اپل خودش را در حال ارائه گزینه جدید شنیداری برای اپل موزیک می باشد که می تواند در نهایت کیفیت صوتی بهتر را برای کسانی که خدمات استریمینگ بر روی اپل موزیک انجام می‌دهد را ارائه دهد. پیش‌بینی می‌شود که این سرویس به نام اپل موزیک Hi-Fi نامگذاری شود. در هفته اخیر شایعه آن منتشر شد که اپل قرار است در ۱۸ می همراه با ایرپاد های جدید این سرویس خدماتی جدید را نیز معرفی شوند.

در حالی که شایعات بر روی ویژگی صوتی لوزلس lossless متمرکز شده است،  حرکات انیمشنی این کلیپ ۱۵ ثانیه همین طور می تواند اشاره ای به از خصوصیات شنیداری سه بعدی این سرویس جدید باشد. می‌توان این تصور را نمود که اپل قرار است که این ویژگی های جدید موجود در اپل موزیک را با بخشی از قابلیت هایی ایرپاد پرو ها و ایرپاد مکس مانند ویژگی Spatial Audio که پخش صداهای سه بعدی را امکان پذیر می کند هماهنگ کند.

اپل برای این سرویس خدماتی جدید قرار است که برای هر کاربر ۹.۹۹ دلار افزایش هزینه و کارمزد را اعمال نماید. استفاده از این سرویس خدماتی امکان پخش صدای صوتی و موزیک با بیت ریت های بالاتر را امکان پذیر می کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *