اپل بار دیگر ضرورت استفاده از ماسک را در تمام فروشگاه های خود در ایالات متحده اجباری نمود

اپل بار دیگر ضرورت استفاده از ماسک را در تمام فروشگاه های خود در ایالات متحده اجباری نمود

اپل یا به منظور رعایت موازین بهداشتی بیشتر به دلیل شروع مجدد پندمیک در تمام فروشگاه خود در ایالات متحده متحده برای بار دیگر ضرورت استفاده از ماسک را برای تمام بازدیدکنندگان ضروری اعلام کرد. همین طور در کلیه فروشگاه ها موازین فاصله گذار های اجتماعی نیز باید به درستی رعایت شود.

اپل در ماه نوامبر ضرورت استفاده از ماسک را برای مشتریان در بیشتر فروشگاه های ایالات متحده به دلیل روند مثبت تاثیر واکسن و کاهش پندمیک برداشت، اما به دلیل شیوع گرفتن نوع جدید ویروس و بالا رفتن میزان شروع بیماری اپل بار دیگر قانون استفاده از ماسک و سایر موازین بهداشتی در تمامی فروشگاه‌های خود ضروری اعلام نمود. این در حالی است که در برخی ایالت ها ضرورت استفاده از ماسک که به دلیل بالا بودن میزان پاندمی در آنها برداشت نشد، اما در برخی ایالات دیگر مشتریان مجبور نبودند که برای ورود به فروشگاه های اپل استور از ماسک استفاده کنند.، اما این قانون در حال حاضر تغییر کرده است.

علاوه بر این در برخی از ایالت ها که میزان شیوع بیماری بالاتر است اپل برای جلوگیری از ازدحام در داخل فروشگاه به تعداد مشخصی اجازه ورود می دهد اپل از آن دسته از شرکت‌ هایی بود که از ابتدای پندارنیک سعی کرد که تمام موازین بهداشتی را زیر نظر گرفته و آنها را در جاهای لازم به کار بگیرد و برای پایین نگهداشتن میزان ریسک شروع بیماری برای مشتریان و کارمندان خود اقدامات لازم بهداشتی متعددی را اعمال نمود. همچنین مشتریان می توانند پس از سفارش آنلاین محصول مانند آیفون آیپد و یا مک آنها را در نزدیک ترین فروشگاه اپل استور به محل زندگی خود دریافت کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.