اپل ایرپاد نسل سوم را با طراحی جدید معرفی نمود

اپل ایرپاد نسل سوم را با طراحی جدید معرفی نمود

اپل بالاخره نسل سوم را با طراحی جدید، کیفیت صدای بهبود رسانی شده و برخی خصوصیات دیگر معرفی نمود. ایرپاد های نسل سوم قادرند  ویژگی‌های پیشرفته ای نظیر Spatial Audio را در پلتفرم های اپل موزیک و همینطور قابلیت  Conversation Boost را در سیستم عامل ios ۱۵ حمایت کنند.

این ایرپاد های جدید همان طوری که شایعات نیز قبلا اعلام کرده بودند  دارای طراحی مشابه با ایرپاد‌ پرو می باشند اما فاقد سری های سیلیکونی و قابلیت پیشرفته اکتیو نویز کنسلینگ می باشند. علاوه بر این ایرپاد های جدید دارای اکولایزر سازگار بوده که می تواند فرکانس ها را در هنگام هنگامی که کاربر به موسیقی گوش می دهد بر اساس نوع موسیقی تنظیم کند. مانیتورهای میکروفون نیز در این ارتباط های جدید به سمت داخل ساخته شده اند تا بتوانند صدای کاربر را با وضوح بیشتری دریافت کنند

برخلاف ایرپاد های نسل دوم، ایرپاد های نسل سوم دارای قابلیت مقاومت در برابر آب و عرق می باشند. ایرپاد های نسل سوم علاوه بر این به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند در گوش با اندازه های متفاوت خودشان را سازگار کنند و یه خوبی در جای خود محکم شوند.  از لحاظ طول عمر باتری اپل ادعا می کند که ایرپاد های نسل سوم قادرند یک ساعت بیشتر طول عمر باتری را در مقایسه با ایرپاد های نسل دوم ارائه کنند.

اپل هم چنین در رویداد مجازی خود اعلام نمود که تنها ۵ دقیقه شارژ این وسیله کافیست تا کاربر بتواند یک ساعت از آن استفاده کند. ایرپاد های جدید از حالا به بعد قادند قابلیت شارژ با ماگسیف را حمایت می کنند. قیمت ایرپاد های جدید از ۱۷۹ دلار شروع شده و از امروز مشتریان می توانند آنها را سفارش دهند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.