اپل اپلیکیشن Vybe Together را که برای کاربران مهمانی های خصوصی ترتیب می داد از اپ استور حذف نمود

اپل اپلیکیشن Vybe Together را که برای کاربران مهمانی های خصوصی ترتیب می داد از اپ استور حذف نمود

 Vybe Together نام اپلیکیشنی است که در بین کاربران مهمانی های خصوصی ترتیب می داد و آن ها را نسبت به مراسم های آینده مطلع می کرد. اپل  بعد از اطلاع یافتن از این موضوع  این اپلیکیشن از اپ استور حذف نمود. این تصمیم اپل در ارتباط با توصیه های بهداشتی که در طول دوران اپیدمی برای هر نوع گردهمایی در طول تعطیلات سال جدید مسیحی ایجاد گردیده است گرفته شد.

آخرین ویدیو اپلیکیشن Vybe Together که در پلتفرم بسیار مشهور تیک تاک منتشر شد کاربران را به گردهمایی های خصوصی در نیویورک تا اواخر هفته جاری تشویق می نمود. به گزارش بیزینس اینسایدر این ویدیو کوتاه پس از مدت کوتاهی توسط پلتفرم تیک تاک حذف گردید و اکونت این اپلیکشن نیز غیر فعال شد.

اپل نیز بلافاصله پس از با خبر شدن از موضوع در اپ استور اپلیکیشن مورد نظر را حذف نمود و پس از آن نیز عوامل اجرایی اپلیکیشن Vybe Together تایید نمودند که اپل مسئول حذف این اپلیکیشن در اپ استور بوده است.  این گزارش توسط وب سایت تکنولوژی The Verge نیز تایید شد.

این اپلیکیشن به نظر می رسد که فقط برای افراد عضو قابلیت استفاده می باشد و افراد پس از عضو شدن قادر خواهند بود که بتوانند گردهمایی ها و مهمانی های اطراف زندگی محل سکونت خود را راحت تر پیدا کند.

سخنگوی اپ Vybe Together به بیزینس اینسایدر گفت که اپلیکیشن ما درست شبیه به اپ  Eventbrite شامل یک سری از سرویس های مختلف از قبیل گیم‌های تخته ای می باشد که از طریق آن  کاربرانی که در مجاورت هم زندگی می کنند می توانند با هم بازی کنند.

او اظهار داشت در شرایط اپیدمی مردم در خانه تنها شده‌اند و ما قصد این را داریم که آنها را برای سرگرمی گردهم آوریم. ما از این واقعیت آگاهیم که گردهمایی های بزرگ در حال حاضر کار درستی نیست و ما به هیچ وجه آنها را پیشنهاد نمی کنیم و اگر هم ببینیم که یک گردهمایی بیش هز حد توجه جلب کرده است آن را از پلتفرم خود حذف می‌کنیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *