اپل اولین نسخه بتا از watchOS 7 را منتشر نمود.

اپل اولین نسخه بتا از watchOS 7 را منتشر نمود.

 اپل برای اولین بار نسخه بتای watchOS 7 را در دسترس عموم قرار داد تا علاقمندان بتوانند این سیستم عامل جدید را روی اپل واچ خود تجربه کنند. شما می توانید این نسخه  را از وب سایت نرم افزار های بتای اپل دانلود کنید.  برای این منظور باید در ابتدا در وب سایت ثبت نام نموده و پس از ورود به بخش کاربری قادر خواهید بود نسخه بتای watchOS 7 را دانلود نمایید.

لازم به ذکر کسانی که می خواهند اپل واچ خود را از طریق این نسخه جدید به روز رسانی کنند باید بدانند این فرایند یک طرفه است و  بعد از بروز رسانی امکان بازگشت به نسخه قبلی وجود ندارد.

نکته دیگر اینکه برای بروز رسانی اپل واچ خود از این طریق باید آیفون شما هم به iOS 14  بروز شده باشد. اپل درحقیقت قبل از منتشر نمودن نسخه نهایی watchOS 7 اقدام به منتشر نمودن این نسخه بتا نموده است تا تست های نهایی انجام شده و در صورت وجود باگ های احتمالی این نواقص برطرف شوند.

اپل کار مشابهی را برای سیستم عامل های iOS 14 ،iPadOS 14 ،tvOS 14 و macOS Big Sur انجام داد. نسخه نهایی watchOS 7 انتظار می‌رود تا پاییز امسال بیرون آید و ویژگی های جدیدی در این بروز رسانی اضافه شده است که از آن جمله می‌توان به برنامه ریزی ساعات خواب نامبرد که در آن ساعات رفتن به بستر به صورت روزانه بررسی می شود و به کاربر توصیه های لازم جهت تصحیح برنامه خواب خود را می دهد.

ویژگی جالب دیگر این است که اگر کاربر در طول یک هفته به موسیقی با صدای بلند گوش کند اپل واچ به او هشدار می دهد که در مورد سلامتی شنوایی خود بیشتر مراقب باشد. برای این منظور یک آستانه امن هفتگی وجود دارد که اگر کاربر از آن حد عبور کند به او هشدار داده می شود. همین طور ویژگی های جدیدی برای تمرینات روزانه ورزشی، سیری، و پوسته های جدید برای نشان دادن زمان اضافه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *