اپل اولین نسخه بتا از سیستم‌عامل watchOS 8.4 را برای توسعه دهندگان منتشر ساخت

اپل اولین نسخه بتا از سیستم‌عامل watchOS 8.4   را برای توسعه دهندگان منتشر ساخت

اپل امروز اولین نسخه بتا از سیستم عامل watchOS 8.4 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. این نسخه برای مقاصد و آزمایش های تخصصی منتشر شده و تنها چهار روز پس از انتشار نسخه WatchOS 8.3 به بازار عرضه می‌شود. برای نصب نسخه بتای سیستم عامل watchOS 8.4 توسعه‌دهندگان می بایست پروفایل پیکربندی آن را در ابتدا از مرکز توسعه دهندگان اپل دانلود کنند و سپس قادر خواهند بود که پس از نصب این پروفایل سیستم عامل watchOS 8.4 را از طریق مراجعه به اپلیکیشن اپل واچ بر روی آیفون به روز رسانی کنند.

در این مورد آنها می بایست به بخش General رفته و سپس بروزرسانی نرم افزاری Software Update را انتخاب کنند و سپس روند به‌روزرسانی به طور خودکار انجام خواهد شد. برای آن که این نرم ‌افزار را به روز رسانی کنند اپل واچ هر کاربر و یا توسعه دهنده می‌بایست  تا حدود ۵۰ درصد باتری داشته باشد و حتما می بایست بر روی شارژ قرار داشته و در محدوده مجاورت نزدیک یک آیفون قرار داده شود تا در هنگام روند به‌روزرسانی  قطعی ارتباط صورت نگیرد.

هنوز در ارتباط با تغییرات و خصوصیات احتمالی که در این به‌روزرسانی جدید اعمال شده است نوشته ای توسط اپل منتشر نشده است، اما به نظر می رسد که اپل در این به روز رسانی سعی کرده بخشی از باگ های نرم افزاری که در نسخه قبلی وجود داشت و باعث برخی مشکلات در روند شارژ اپل واچ شده بود را رفع کند. نسخه اصلی این به‌روزرسانی که در اختیار کاربر عادی قرار خواهد گرفت معمولا چند هفته پس از نسخه توسعه دهندگان منتشر خواهد شد و در آن موقع لیست کاملی از تغییرات آن توسط اپل ارائه می‌شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.