اپل اولین نسخه بتای سیستم عامل iOS 15.3 و iPadOS 15.3 را برای توسعه دهندگان منتشر نمود

اپل اولین نسخه بتای سیستم عامل iOS 15.3 و iPadOS 15.3 را برای توسعه دهندگان منتشر نمود

اپل امروز اولین نسخه بتای سیستم های عامل iOS 15.3 و iPadOS 15.3 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. این نسخه برای مقاصد تست اختیار افراد کارشناس قرار داده می شود. در این مورد باید گفت که این به‌روزرسانی جدید تنها ۴ روز پس از انتشار سیستم‌های عامل iOS 15.2 و iPadOS 15.2 می باشد.

سیستم های عامل iOS 15.3 و iPadOS 15.3 از طریق سایت مرکز توسعه دهندگان اپل قابل دانلود و نصب بوده و افرادی که دارای پروفایل های حرفه ای هستند می توانند آنها را بر روی وسایل آیپد و آیفون خود نصب کنند. البته یادداشتی هنوز برای این به‌روزرسانی منتشر نشده بنابراین هنوز نمی‌دانیم که چه قابلیت های جدیدی در این به روز رسانی های اخیر اضافه شده است.

اما به نظر نمی رسد که تغییرات بسیار عمده‌ای در این نسخه های به روز رسانی شده جدید انجام شده باشد. بهر جهت چندین خصوصیت وجود دارد که اپل هنوز قرار است که آنها را اعمال کند. قابلیت یونیورسال کنترل و قابلیت حمایت برای اعمال آیدی های ملی در اپلیکیشن والت از جمله این تغییرات می باشند که مورد انتظار است.

ویژگی یونیورسال کنترل قابلیت کنترل و آیپد را از طریق یک موس و یا کیبورد ارائه می کند و اپل اخیراً ابراز نمود که این ویژگی در ماه بهار به بیرون خواهد آمد. البته به نظر می رسد که این تغییر در بروز رسانی های بعدی اپل نظیر iOS 15.4 اعمال شود. خصوصیات دیگر قابلیت آیدی های دیجیتال در اپلیکیشن والت می باشد. این خصوصیت چیزی است که بر اساس گزارش ها از ماه جون در دست بررسی و اقدام بوده است. در این مورد انتظار می‌رود ایالاتی مانند آریزونا جرجیا کنتیکت آیوا کنتاکی مریلند اوکلاهما و یوتا قبل از بقیه صاحب این ویژگی با بشوند. علاوه بر این ایالت فلوریدا نیز اساس برخی گزارش ها به نظر می‌رسد به این لیست بپیوندد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.