اپل اولین آکادمی توسعه‌دهندگان اپل را در ریاض عربستان تاسیس خواهد کرد

اپل اولین آکادمی توسعه‌دهندگان اپل را در ریاض عربستان تاسیس خواهد کرد

بر اساس گزارشات اپل ریاض عربستان را به عنوان اولین مکانی که می‌خواهد آکادمی توسعه دهندگان اپل را در خاورمیانه و منطقه آفریقای شمالی بنا کند انتخاب کرده است. بر اساس منبع خبری توسعه دهندگان اپل ارائه جلسات و تجهیزات آموزشی برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان مونث و طراحانی که می‌توانند برنامه های استارت آپ را تاسیس کنند اختصاص خواهد داشت و همینطور کسانی را حمایت خواهد کرد که می‌توانند به منظور ایجاد موقعیت های کاری از لحاظ توسعه اپلیکیشن‌های ios خدماتی را ارائه خواهد داد

علاوه بر آن این حرکت با هدف سرمایه‌گذاری در توسعه  ذهن های دیجیتال و مهارت‌های افراد با استعداد خواهد بود که می‌خواهند آینده ملت و جامعه خود را بر پایه آن تاسیس کنند و از طریق آن بتوانند باعث توسعه و تحول رشد اقتصادی کشور شوند.

رئیس بخش هیئت مدیره این آکادمی می‌گوید که شراکت ما با اپل بر پایه ایجاد اکوسیستم اقتصادی خواهد بود که بتواند سبب رشد خلاقیت ها و توسعه تکنولوژی شده و در نهایت باعث رشد موقعیت های بیزینسی در جامعه ما شود.

چندی پیش نیز از اپل در چند شهر مهم ایالات متحده مانند سانفرانسیسکو و نیویورک دست به تأسیس مراکز آموزشی و آکادمی برای نوجوانان و خردسالان زد که از آن طریق بتواند زمینه را برای رشد خلاقیت افراد مستعد که می‌خواهند در آینده در زمینه‌های مختلف تکنولوژی به فعالیت بپردازند فراهم کند.

این مراکز عموما زمینه‌های مختلفی که بر پایه خلاقیت‌های فردی و همینطور مباحث تکنیکی مربوط به محصولات اپل را بنیانگذاری شده است ارائه می‌ دهد.

اپل این مراکز آموزشی را احداث نمود که در آن از  برنامه های علمی آموزشی و سرگرم کننده متعددی برای ترغیب هر چه بیشتر کودکان و نوجوانان برای رشد خلاقیت آنها در زمینه‌های تکنولوژی به کار خواهد رفت استفاده می کند. پیش‌بینی می‌شود که اپل بخواهد در آینده مراکز بیشتری را در سطح جهان تاسیس کند که از طریق آن کلیه دانشجویان و افراد مستعد بتوانند آینده و مسیر خلاقیت خود را در آن بنا کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *