اپل انتظار می رود که اپل تا ۲۰۲۲  هدست AR و آیفون هایی با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی را رونمایی کند

اپل انتظار می رود که اپل تا ۲۰۲۲  هدست AR و آیفون هایی با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی را رونمایی کند

مینگ چیکو می گوید که حداقل یکی از آیفون‌های ۲۰۲۲ دارای دوربین ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود و همینطور این که در آن سال اپل هدست AR خود را نیز به بازار عرضه خواهد کرد. این تحلیل گر با رد پیش‌بینی‌های قبلی در ارتباط با سخت افزارهای آینده اپل به سهام‌داران و سرمایه‌گذاران اینطور نوشت که او هنوز انتظار دارد که اپل هدست ‌AR و آیفون با دوربین ۴۸ مگاپیکسل را در چند سال آینده به بازار عرضه خواهد کرد.

او در ادامه برای تایید بیشتر گفته های خود به تحقیقاتی اشاره می کند که نشان می دهد اپل در چند سال گذشته با تأمین کننده های مختلفی در ارتباط بوده و مجبور بوده است که مدام آنها را تعویض کند تا در نهایت به تامین کننده مطلوب خود دست یابد. این تحلیل گر گزارش می دهد که در ارتباط با قیمت قطعات نیز رقابتی وجود دارد که مربوط به تامین کننده آیفون های آینده می باشد.

این رقابت تا حد زیادی مربوط به قیمت قیمت‌ لنز هاست که از کوارتر اول ۲۰۲۱ شروع به تثبیت شدن کرده است و همین امر باعث خواهد شد که نیمه دوم ۲۰۲۱ برای تامین کننده ها راحت باشد تا بتوانند قطعات مورد نیاز را تهیه نموده و محصول نهایی را زودتر تولید کنند.

در این مورد تامین کننده های مختلفی مانند لارگان پرسیشن و همینطور سانی اپتیکال با اپل در حال مذاکره بوده‌اند و اپل به دلایل مختلف سفارش های خود را نسبت به این تامین کنندگان در طول زمان کاهش داده است. این تحلیل گزارش می دهد که سانی اپتیکال در حال حاضر کمترین سفارش های اپل را دریافت می کند. این بدان به دلیل آن است که این تأمین کننده قیمت لنز ها افزایش چشمگیری را در این مدت داده است.

بنابراین مطابق با عقیده این تحلیلگر اپل قسمت اعظم سفارشهای لنز خود را به سمت لارگان و شرکت Yujingguang معطوف کرده است و این دو شرکت لنز های فوق پیشرفته ۴۸ مگاپیکسلی آیفون های آینده را در دست ساخت خواهند داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *