اپل افتتاح فروشگاه اپل استور The Grove را در لس آنجلس جشن گرفت

اپل افتتاح فروشگاه اپل استور The Grove   را در لس آنجلس جشن گرفت

اپل امروز یک فروشگاه تک فروشی جدیدی را در منطقه لس آنجلس در مرکز خرید  The Grove افتتاح نمود. این مرکز خرید در لس آنجلس به مدت ۲۰ سال به صورت غیر فعال و بسته بود، اما اخیراً این مرکز دوباره بازگشایی شده  و اپل نیز در این منطقه به صورت مجدد فعالیت خود را آغاز نموده است. در این مراسم بازگشایی گروهی از عوامل اجرایی اپل و منجمله مدیر عامل این شرکت تیم کوک نیز شرکت داشت و سعی نمود که با مشتریانی که از این مرکز بازدید می کردند گفت و شنودی انجام داده و در ارتباط با خرید های آنها در طول فصل تعطیلات سال نو به گفتگو بپردازد.

در این مورد اپل توضیح می دهد که اندازه کنونی اپل استور The Grove دو برابر اندازه اصلی اولیه آن می باشد و می تواند به عنوان یکی از مراکز اصلی مراجعه مشتریانی که در منطقه مرکزی لس آنجلس زندگی می کنند باشد. مشتریان در این مرکز می تواند بیشتر در ارتباط با خدمات و محصولات اپل نظیر آیفون آیپد و مک آشنایی بیشتری را پیدا کنند. برای چند سال گذشته اپل تلاش کرده است تا برخی از فروشگاه های قدیمی خود را مورد بازسازی قرار دهد و در موقعیت هایی مانند مرکز خرید Apple Valley Fair که از لحاظ وسعت نیز نسبت به قبل گسترش زیادی را پیدا کرده است نیز سعی کرده که فعالیت خود را با وسعت بیشتری ادامه دهد.

علاوه بر این شرکت اپل هم چنین فروشگا های اصلی دیگری را مورد بازسازی و توسعه قرار داده که از آن جمله می توان  فروشگاه های Apple Fifth Avenue و Apple Union Square را در سانفرانسیسکو مثال زد. همزمان بازگشایی بسیاری از فروشگاه های اپل به دلیل کم شدن محدودیت‌های مربوط به بهداشت سلامت جهانی اپل نیز تصمیم گرفته که مراکز فروشگاه‌های خود را نیز مورد به روزرسانی و بازسازی قرار دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.