اپل استور در آستانه کنفرانس مراسم ۲۰ آوریل اپل غیر فعال شد

اپل استور در آستانه کنفرانس مراسم ۲۰ آوریل اپل غیر فعال شد

در پی غیر فعال شدن جزئی برخی از بخش ها در فروشگاه آنلاین اپل حالا به طور کامل این وب سایت غیرفعال شده و کاربران قادر نخواهند بود تا بعد از مراسم بهاره Spring Loaded ۲۰۱۹ خریدی را از آن انجام دهند.

در این مورد کاربران قادر خواهند بود که هر صفحه را به طور معمول مشاهده کنند و محصولات مختلف را در صورت دلخواه مرور کند، اما اگر دکمه خرید را فشار دهند به جای رفتن به صفحه تسویه حساب با پیام “ما به زودی برمی گردیم” مواجه خواهند شد . در ادامه نوشته ای وجود دارد که می‌گوید ما در حال انجام به روز رسانی هایی در اپل استور هستیم.

مراسم Spring Loaded اپل انتظار می رود که نقطه مرکزی آن با رونمایی آیپد های جدید انجام شود. به هر حال شایع است که محصول ایرتگز که مدت زیادی موضوع بحث خبرهاست نیز در این مراسم معرفی شود. به خصوص با توجه به انتشار لوازم جانبی متعددی که در این چند روزه برای این وسیله در سطح اینترنت منتشر شده است به نظر می‌رسد که با احتمال زیاد ایرتگز را در این مراسم خواهیم دید.

علاوه بر این انتظار می رود که اپل در این مراسم آیمک های جدید با طراحی های تازه را معرفی کند که طراحی شبیه به آیپد پرو خواهد داشت با کناره ها و قاب های باریکتر نسبت به نسل های قبلی. در کنار آن بر اساس شایعات به نطر می رسد  آیپد های جدید معرفی شوند که شامل آیپد پرو،  آیپد مینی و یا حتی آیپد ایر خواهد بود که به نظر می رسد برخی از این مدل ها از تکنولوژی پیشرفته صفحه نمایش مینی ال ای دی برخوردار باشند. اگرچه خبر هایی که اخیراً مبنی بر وجود کمبودها و اختلالات و موانعی که بر سر تولید صفحه های نمایش مینی ال ای دی منتشر شد که گمانه زنی را به وجود آورد که ممکن است اپل امسال نتوانند چنین تکنولوژی را برای آیپد های جدید خود اعمال کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *