اپل استور به زودی دارای ابزاری برای به روز رسانی خودکار ایرپاد پرو به آخرین نسخه Firmware خواهد شد

اپل استور به زودی دارای ابزاری برای به روز رسانی خودکار ایرپاد پرو به آخرین نسخه Firmware خواهد شد

بر اساس مدرکی که توسط مکروم به دست آمده است اپل قرار است که از هفته آینده اپل استور و کلیه مراکز تعمیر و خدماتی تحت نظارت اپل را مجهز به ابزاری نماید که بتوانند به طور مستقیم توسط یک ابزار به روزرسانی کننده خودکار ایرپاد را به آخرین نسخه نرم افزاری به‌روزرسانی کند. این ابزار نرم‌افزاری به تکنسین ها این اجازه را می دهد تا بتوانند به سرویس خدماتی  Toolkit 2 دسترسی یافته و بتوانند آخرین نسخه نرم افزاری برای ایرپاد پرو های مشتریان خود در طول زمان تعمیر دانلود و نصب نمایند.

این بخصوص زمانی مفید خواهد بود که مشتری از وسایل غیر از ios بخواهد برای به روزرسانی نرم افزاری استفاده کند و یا اینکه وسیله ارتباط پرو به خاطر تعویض لوازم داخلی احتیاج به نسخه نرم‌افزاری متفاوتی را داشته باشد که در این صورت آن مرکز خدماتی تعمیری می تواند با دسترسی مستقیم به این ابزار نرم افزاری مشتری را به آخرین نسخه به روز رسانی کند.

اپل در این مورد بیان می‌کند که این ابزار نرم‌ افزاری با ایرپاد پرو ها از طریق شارژ وایرلس و یا شارژ ماگسیف قابل استفاده می باشد. اما هنوز مشخص نیست که این ابزار بتواند هر مدلی از ایرپاد را مطابق با این روش به روزرسانی کند و احتمال زیادی وجود دارد که این ابزار فقط برای ایرپاد های نسل سوم کاربرد داشته باشد.

وجود این ابزار بسیار ضروری می باشد زیرا که هیچ گونه دستور راهنمای مشخصی برای مشتریان در جهت به روزرسانی ایرپاد ها وجود ندارد و به طور معمول ایرپاد ها را باید به یک وسیله آیپد و آیفون متصل نمود که به طور خودکار  عمل بروزرسانی بعد از آن انجام خواهد گرفت.  در این مورد باید ایرپاد در درون کیس خود قرار داده شود و به یک منبع تغذیه متصل شده باشد. تا به حال به روز رسانی نرم افزاری ایرپاد فقط توسط وسایل ios و از طریق محصولات اپل امکان پذیر بود اما از امروز به بعد با این ازار مشتریانی که دارای وسایل غیر از آی او اس می باشند نیز قادر به چنین عملی خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.