اپل از کارمندان خود خواست تا ۱۱ آوریل به محیط کار باز گردند

اپل از کارمندان خود خواست تا ۱۱ آوریل به محیط کار باز گردند

اپل بر اساس گزارش جدیدی از بلومبرگ تاریخ ۱۱ آوریل را به عنوان مهلت برای بازگشت کارمندان به دفاتر اپل در کمپ اپل پارک مشخص کرده است. اپل قصد دارد با استفاده از استراتژی دوگانه دورکاری و همینطور کار در اداره در حال حاضر روند کاری خود را به پیش ببرد. این گزارش بیان می کند که کارمندان اپل می بایست تا ۱۱ آوریل حداقل یک بار در هفته به محیط کار مراجعه کنند و تا دوم می حداقل دو بار در هفته و تا ۲۳ می سه بار در هفته در سر کار خود حاضر شوند.

این شرکت از میان روزهای هفت، دوشنبه سه‌شنبه و پنجشنبه را برای بازگشت کارمندان خود برگزیده است.  اپل در ماه فوریه قصد داشت که کارمندان خود را محیط کار باز فرا خواند اما این پلن به دلایل شیوع مجدد بیماری کووید به تأخیر افتاد. اما در حال حاضر با توجه به پایین آمدن میزان مبتلایان اپل دوباره تصمیم گرفته است تا این استراتژی جدید بازگشت به محیط کار را بازگرداند.  اما در این مورد باید گفت بیشتر کارمندان اپل از آغاز پنجمی در محیط خانه به کار مشغول بودند.

عوامل اجرایی اپل برای کارمندان مشخص کرده اند که باید به محض آنکه شرایط پندمیک بهبود یافت به محیط کار بازگرداند. تصمیم اپل برای فراخواندن کارمندان به محیط کار چند روز پس از اعلامیه گوگل می آید که به کارمندان خود اعلام نمود که می‌بایست تا ۴ آوریل به محیط کاری خود بازگردند. تیم کوک مدیر عامل اپل نیز در نوشته ای به کارمندان اعلام داشت که در طی این چند سال با وجود آنکه امکان در کنار هم بودن وجود نداشت اما به موفقیت‌های بسیاری دست یافتیم ولی حقیقت آن است که در حال حاضر وجود یک چیز ضروری در اپل بسیار احساس می شود و آن در کنار هم بودن است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.