اپل از کاربران چینی برای اندازه نمایشگر آیپد مینی نظرسنجی می کند.

اپل از کاربران چینی برای اندازه نمایشگر آیپد مینی نظرسنجی می کند.

بر اساس گزارشات اپل در حال نظرسنجی از کاربران آیپد در مورد آیپد مینی ۴ میباشد و یکی از  آن سوال ها این است که آیا صفحه نمایش آن به اندازه کافی بزرگ است.  عقیده بر این است که اپل در پاییز امسال آیپد مینی ۶ را به بازار عرضه خواهد کرد. بنا به شایعات تغییرات عمده ای در زمینه طراحی و اعمال اندازه صفحه نمایشی بزرگتر انجام خواهد گرفت.

در یک نظر سنجی که اخیرا در حال انجام می باشد اپل به دنبال رسیدن به پاسخ این سوال می باشد که در محصولات آینده برای تبلت هایی که دارای اندازه های بسیار کوچک می باشند چه اندازه صفحه نمایشی مناسب خواهد بود. این نظرسنجی  اپل توسط منبع خبری IT Home کشف شد که در آن سوالاتی در مورد آیپد مینی ۴ از کاربران چینی سوال شده بود.

از آنجایی که آیپد مینی ۵ از لحاظ برخی خصوصیات عمومی و همینطور اندازه صفحه نمایش مشابه با آیپد مینی ۴ می باشد این نظرسنجی بیشتر در ارتباط با مدل‌های نسل قبلی و مشخصات آن مطرح شده است. یکی از سوالات در نظرسنجی این می باشد که آیا اندازه نمایشگر آیپد مینی ۴  مناسب می باشد. در میان پاسخ ها میتوان گزینه هایی مانند بسیار کوچک،  کمی کوچک و یا کمی بزرگ و بزرگ را مشاهده نمود.

علاوه بر این در این نظرسنجی سوالات دیگری در ارتباط با نحوه استفاده از این وسیله پرسیده شده است. به عنوان مثال از کاربران در ارتباط با اینکه چه اپلیکیشن هایی را بیشتر در حالت افقی و کدامیک را در حالت عمودی استفاده می کنند.

از طرف دیگر جزئیاتی در ارتباط با لوازم جانبی استفاده شده در آیپد مینی ها ها مطرح شده است که شامل این است که آیا کاربران وسایل جانبی نظیر کیبورد، ایرفون، اسپیکر، کاور و عیره برای آیپد مینی خود استفاده می‌کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.