اپل از فروشگاه های خود به عنوان مراکز پخش استفاده می کند تا سرعت ارسال محصولات جدید به مشتریان را تسریع بخشد

اپل از فروشگاه های خود به عنوان مراکز پخش استفاده می کند تا سرعت ارسال محصولات جدید به مشتریان را تسریع بخشد

 از آن جایی که اپل مجبور بود بخاطر پندمیک بیشتر فروشگاه های خود را ببندد بیشتر مشتریان به خرید آنلاین روی آوردند. برای سرعت بخشیدن به این روند اپل ارسال محصولات خود را از طریق فروشگاه های تک فروشی خود انجام خواهد داد.

بر اساس گزارش بلومبرگ اپل تصمیم گرفته است که از فروشگاه خود به عنوان مراکز پخش و ارسال محصولات جدید استفاده کند. ارسال محصولات اپل معمولا از طریق انبار های نزدیک یه محل زندگی مشتریان یا مستقیما از چین صورت می گرفت. اما حالا از نزدیک ترین فروشگاه اپل در صورت موجود بودن محصول صورت می گیرد.

بر اساس گزارش بلومبرگ درحال حاضر حدود ۳۰۰ فروشگاه خود را آماده پخش محصولات اپل در سراسر آمریکا و کانادا کرده اند. این کمپانی قصد دارد برای کسانی که دور از انبار های اپل زندگی می کنند روند ارسال محصولات را تسریع بخشد. اپل با UPS و FedEx قرارداد بسته که محصول ها در همان روز سفارش به دست مشتریان برسد.

بهر حال مشتریان خود  نمی توانند بین انبار های اپل و فروشگاه های اپل انتخاب نمایید. اپل بر اساس آدرس مشتری تحلیل کرده و بهترین گزینه را برای مشتریان انتخاب خواهد کرد. این تصمیم در آستانه رونمایی آیفون ۱۲ که قرار است به زودی انجام شود گرفته شده است. 

این رونمایی به احتمال زیاد تقاضای خرید زیادی را از جانب مشتریان به همراه خواهد داشت. با این راه کار قصد دارد بتواند تقاضای خرید بالا را جواب گو باشد. ارسال کالا از فروشگاه های اپل هم چنین از هزینه های ارسال خواهد کاست.

این مطلبی است که اپل از قبل در تمام فروشگاه های خود با کارمندان هماهنگ کرده است. البته چنین راه کاری قبلا توسط برند های دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفته است و نشان داده که می تواند تا حد زیادی در تسریع روند ارسال محصولات به مشتریان موثر واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *