اپل از حالا سیستم فیس آیدی را برای آیفون شما بدون تعویض کامل آیفون تعمیر می کند

اپل از حالا سیستم فیس آیدی را برای آیفون شما بدون تعویض کامل آیفون تعمیر می کند

اپل و کلیه سرویس های خدماتی و تعمیری تحت لیسانس این شرکت از حالا به بعد قادرند که سیستم فیس آیدی را بر روی آیفون بدون نیاز به تعویض کامل وسیله تعمیر کنند. این گزینه جدید به اپل اجازه می دهد تا با هزینه کمتر و با صرفه جویی در بکارگیری قطعات و مصرف آنها بتواند به مشتریان خدمات بهتری را ارائه کند.

هفته گذشته نیز مکرومرز گزارش داد که کلیه فروشگاه های اپل استور و سرویس های خدماتی تحت لیسانس این شرکت به زودی قادرند که به محض دریافت قطعات اولیه یدکی سیستم دوربین TrueDepth که شامل دوربین جلویی و سیستم فیس آیدی می باشد به تعمیر این بخش ها به راحتی بدون نیاز به تعویض کامل وسیله بپردازند. در گزارش جدیدی که به دست مکرومرز رسید اپل اعلام نموده است که از قبل ارسال این قطعات یدکی را به کلیه فروشگاه اپل استور و مراکز خدماتی آغاز نموده است که این اجازه می دهد تا بدون نیاز به تعویض کامل آیفون فقط به تعویض سیستم فیس آیدی بپردازند.

هزینه تعمیر بستگی به مرکز خدماتی، موقعیت و نوع وسیله دارد. این گزینه تعمیراتی جدید فقط برای مدل های آیفون ایکس اس و جدیدتر می باشد، ولی آیفون ایکس که برای اولین بار فیس آیدی در آن اضافه شد در این برنامه تعمیراتی حمایت نمی‌شود. اپل گفت که این گزینه تعمیراتی جدید در کشورهایی شامل آرژانتین باربادوس برمودا برزیل بولیوی شیلی کلمبیا کاستاریکا دومینیکن اکوادور السالوادور گوانتانمو هندوراس مکزیک پاناما پاراگوئه پرو ترینیداد و توباگو اروگوئه ونزوئلا در دسترس نمی باشد ولی ممکن است در آینده نزدیک این کشورها نیز از امتیاز این برنامه تعمیری بهره گیرند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.