اپل از حالا بالشتک‌های ایرپاد مکس را به طور جداگانه به فروش می‌رساند

اپل از حالا بالشتک‌های ایرپاد مکس را به طور جداگانه به فروش می‌رساند

اپل در فروشگاه آنلاین خود از حالا بالشتک های ایرپاد مکس را به معرض فروش گذاشته است که با ارسال حدود چند روز به دست مشتریان خواهد رسید. آنهایی که به دنبال جایگزینی یا تامین بالشتک های اضافی برای ایرپاد مکس خود می باشند از حالا به بعد می توانند یک جفت از این بالشتک ها را با قیمت ۶۹ دلار بر اساس قیمت ارائه شده در فروشگاه آنلاین اپل خریداری نمایند.

در حالی که برچسب به زودی برای زمان ارسال در روی این محصول در وب سایت اپل خورده است اما پیش بینی می شود که مشتریان بتوانند در طی مدت چند روز پس از سفارش این محصول آن را در درب منازل خود دریافت کنند. در حال حاضر گزارش شده است که اپل از ارائه بالشتک های ایرپاد مکس به مشتریانی که برای گارانتی تعویض یا تعمیر وسایل خود را می فرستند خودداری خواهد نمود.

بنابراین اپل توصیه می کند که مشتریان و کاربران قبل از آن که ایر پاد مکس خود را برای تعمیر یا تعویض در شرایط گارانتی بفرستند بالشتک های آن را جدا نمایید. ایرپاد مکس که با قیمت ۵۵۹ دلار در حال حاضر ارائه می شود پس از بازبینی ها و تست های کارشناسانه توانست توجه بسیاری از منتقدان و کارشناسان را به خود جلب کرده و از لحاظ ارائه کیفیت صدای بالا با وضوح بسیار تا حد زیادی انتظارات را برآورده کند. اما باید گفت گه اپل در مقایسه با دو رقیب قدر در بازار هدفون های بلوتوثی یعنی سونی و بوز قیمت بالاتری را برای هدفون پرچم دار خود لحاظ کرده است.

اما از آنجایی که ایرپاد پرو دارای گوشی هایی است که بسیار کوچک بوده و برای تعویض آنها هزینه بالایی مشابه با آنچه که در مورد بالشتک های گوشی مکس صرف نمی شود اپل در صورت تعمیر و یا تعویض ایرپاد پرو، وسیله تعمیر شده و یا تعویض شده را همراه با سری های سیلیکونی آن به دست مشتریان می رساند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *