اپل از تصمیم خود برای ساخت آیپد ایر با نمایشگرهای اولد در سال ۲۰۲۲ صرف نظر نمود

اپل از تصمیم خود برای ساخت آیپد ایر با نمایشگرهای اولد در سال ۲۰۲۲ صرف نظر نمود

بر اساس گفته های تحلیلگر اپل مینگ چیکو امروز برای تو سرمایه گذاران ارائه داد اپل تصمیم خود برای به روز رسانی آیپد ایر های با نمایشگرهای اولد در سال آینده صرف نظر نمود. در ماه مارس این تحلیل گر گزارش نمود که اپل در برنامه خود تولید آیپد ایر با نمایشگرهای اولد را برای سال بعد قرار داده است.

اما امروز او پیش بینی اش را تغییر داد و می‌گوید از آنجایی که هزینه ها و کیفیت های موجود نتوانسته از انتظار این شرکت را برآورده کند، فعلاً از تصمیم خود در این مورد بازگشته است. میتگ چیکو قبلاً نیز ابراز داشته بود که آیپد پرو ۱۱ اینچی از نمایشگرهای مینی ال ای دی در سال بعد برخوردار خواهد شد. او امروز نیز به طرز مشابهی ادا می کند که اپل در سال  ۲۰۲۲ تمرکز بیشتری بر روی آیپدهای جدید خود خواهد نمود و تنها ۱۲.۹ اینچی از نمایشگر میلی برخوردار خواهد شد.

یکی از دلایل مهمی که این تحلیل گر بیان می کند که اپل نمایشگر های اولد برای آیپد اعمال نخواهد کرد این است که آیپد پرو ۱۱ اینچی با نمایشگر مینی ال ای دی احتمال بیشتری برای این مدل خواهد داشت. این در حالی است که اپل قصد دارد برای آیپد بیشتر بر روی نمایشگرهای ال سی دی تمرکز کند. این پیش‌بینی است که امروز مینگ چیکو بر آن تاکید می کند و بر اساس گفته‌های او اپل هم چنان در حال تحقیق و بررسی نمایشگر های جدیدی برای لاین آیپد خود خواهد بود.

گزارشی که هفته پیش منتشر شد نشان می‌دهد که اپل و سامسونگ به شراکت خود برای تولید نمایشگرهای اولد جهت به کار رفتن در آیپد های ۱۰.۱ اینچی پایان دادند. به هر حال لاین آیپد یکی از گزینه‌های تقریباً مقرون به صرفه تر تبلت های اپل نسبت به آیپد پرو ها می باشد و به نظر نمی رسد که اپل بخواهد از نمایشگر های بسیار پیشرفته و پرهزینه در این مدل ها استفاده کند و احتمال زیاد دارد که تکنولوژی های جدید را بیشتر بر روی مدل های آیپد پرو نگه دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.