اپل از ال جی برای ساخت نمایشگرهای تاشوی آیفون کمک می گیرد

اپل از ال جی برای ساخت نمایشگرهای تاشوی آیفون کمک می گیرد

بر اساس گزارشات اپل از ال جی خواسته است که برای توسعه و ساخت صفحه های نمایش تاشو جهت آیفون های آینده همکاری نماید. یکی از منابع خبری معتبر که در ارتباط نزدیک با چرخه تامین کننده های محصولات اپل می باشد می گوید که ال‌جی از طرف اپل نامزد شده است که برای ساخت صفحه نمایش های تاشو این شرکت را یاری کند.

اگرچه هنوز مشخص نیست که این شرکت آیا به تامین ساخت پنل های صفحه نمایش در هنگامی که تولید آیفون های تاشو آغاز خواهد شد ادامه خواهد داد یا نه. در گذشته نیز گزارشاتی منتشر شد مبنی بر اینکه ال جی یکی از شرکت هایی است که اپل با آن در جهت ساخت صفحه های نمایش تاشو مذاکره نموده است.

اپل و سایر های تکنولوژی از مشتریان اصلی صفحه‌های نمایش ال جی از سال ۲۰۱۶ می‌باشند. حالا بعد از یک سال که از گزارش‌های اولیه می‌گذرد باز در صدر شایعات می‌شنویم که ال‌جی قرار است که برای ساخت صفحه های اولد انعطاف پذیر برای مدل های آینده آیفون شروع به کار کند.

در گزارشی جداگانه گفته می شود که اپل از سامسونگ نیز برای ساخت پروتوتایپی از صفحه های نمایش تاشو به نام آیفون فولد کمک خواسته است و در حال حاضر منابع تامین کننده صفحه های نمایش برای هر دو شرکت ال جی و سامسونگ اعلام می‌کنند که اپل با آنها مذاکراتی را برای تولید این صفحه های نمایش آغاز کرده است.

بنابراین امکان دارد که اپل با هر دوی این تامین کننده ها برای ساخت صفحه های نمایش فعلاً کار خود را شروع کند و در آینده تصمیم بگیرد که کدام یک برای ادامه کار بهتر می باشند. گزارشی نیز در ماه ژانویه منتشر شد که نشان می‌داد اپل در حال ساخت و توسعه آیفون های تاشو می باشد و در آن زمان گفته می‌شد که این مرحله ساخت هنوز در سطح تولید صفحه نمایش متوقف شده بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *