اپل احتمال دارد فردا تاریخ مراسم بهاره خود را برای عموم اعلام کند

اپل احتمال دارد فردا تاریخ مراسم بهاره خود را برای عموم اعلام کند

بر اساس آخرین گزارش ها که احتمال دقیق بودن آنها بسیار می‌رود اپل ممکن است فردا تاریخ این مراسم بهاره را از طریق وبسایت خود اعلام کند.  مارک گورمن در اوایل فوریه گزارش نمود که اپل قصد دارد که در  در روز سه شنبه ۸ مارس مراسم ویژه ای را برگزار کند و از آن جایی که اپل همیشه یک هفته قبل از برگزاری مراسم خود عموم را برای دیدن آن دعوت می کنید احتمال می‌رود که در روز یکشنبه اول مارس شاهد این اعلامیه اپل باشیم.

در سال قبل اپل تصمیم گرفت در ماه آوریل مراسم بهاره خود را برگزار کند اما در سال‌های پیش از آن اپل همیشه ماه مارس را برای برگزاری مراسم بهاره خود انتخاب می کرد. اپل اخیرا  ۳ مدل مک جدید، یک آیپد و یک مدل آیفون جدید را در لیست مرکز داده های EED اضافه نموده است که این به خوبی نشانگر آن است که احتمال رونمایی و معرفی این وسیله ها بسیار وجود دارد. اپل همچنین بیشتر مراسم های خود را در روز سه‌شنبه برگزار می کند که از این لحاظ احتمال برگزاری مراسم اپل در روز هشتم مارس منطقی به نظر می رسد.

در مراسم بهاره اپل انتظار می رود اپل حداقل یک مدل جدید از آیفون اس ای و همینطور آیپد ایر را در کنار مک های جدید با چیپ های اپل سیلیکون معرفی کند. بر اساس گزارش‌ها آیفون اس ای جدید از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به آیفون اس آی سال ۲۰۲۰ می باشد که خود نیز طراحی اش را از آیفون ۸ الهام گرفته است. اما به احتمال زیاد این مدل های جدید از چیپ های سری بیونیک A15 با قابلیت ۵ جی و همینطور دوربین‌های عقبی با عملکرد بهتر  بهره خواهند برد. آیپد ایر های جدید نیز انتظار می رود که از چیپ های سری A و قابلیت ۵G بهره‌مند شوند، ولی انتظار نمی رود از لحاظ طراحی تغییراتی عمده‌ای را در آن ببینیم.

حداقل یک مک جدید با چیپ‌های ساخت اپل انتظار رونمایی آن می‌رود. شایعات قبلی همگی بر این ادعا  تکیه داشتند که این مدل ممکن است مک مینی بسیار پیشرفته و یا یک مدل مک بوک پرو ۱۳ اینچی باشد.
از طرف دیگر انتظار می‌رود که آخرین به روز رسانی های سیستم های عامل iOS 15.4 و iPadOS 15.4 نیز در مراسم مارس به همراه معرفی وسایل جدید در دسترس کاربران قرار گیرند. مراسم ماه مارس به احتمال زیاد به صورت غیر حضوری و دیجیتالی برگزار می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.