اپل آیپد های اولد با نمایشگرهای سامسونگ را در سال ۲۰۲۴ به بازار معرفی می کند

اپل آیپد های اولد با نمایشگرهای سامسونگ را در سال ۲۰۲۴ به بازار معرفی می کند

بر اساس گزارش جدیدی از منبع خبری Elec اپل ممکن است مدل هایی از آیپد با نمایشگر های اولد که توسط سامسونگ ساخته خواهد شد را در سال ۲۰۲۴ به بازار ارائه کند. سامسونگ در حال حاضر تجهیزات لازم برای تولید پنل های اولد Gen 8.5 IT OLED را در اختیار دارد که اپل برای آیپد هایش ممکن است به آنها نیاز داشته باشد. اما اپل برای این کار مقدار سفارش های تولید این پنل ها باید به حدی کافی افزایش دهد تا این پروژه از لحاظ مالی مقرون به صرفه باشد.

منبع خبری  Elec می گوید که اپل و سامسونگ در همکاری با یکدیگر قصد داشته تا بتوانند پنل های اولد را با اندازه های ۱۰.۸۶ اینچ را در سال ۲۰۲۱ تولید کنند اما در کوارتر سوم سال اخیر این پروژه به دلایلی متوقف گردیده است. زیرا که اپل از سامسونگ خواسته تا از ساختار های دولایه استفاده کند اما این پروژه برای سامسونگ با افزایش هزینه ساخت همراه بوده است. به همین خاطر این شرکت قادر نبوده که در صورت عدم وجود سفارش‌های کافی با تعداد بالا بتواند این قطعات را در قیمت مناسب مورد نظر اپل تولید کند.

در این مورد اگر اپل بتواند سفارش های بالایی را به سامسونگ ارائه دهد این شرکت می تواند بر اساس تعداد سفارش های موجود تا کوارتر دوم سال ۲۰۲۲ این پروژه را به پایان برساند و از این قرار سامسونگ خواهد توانست که پنل های مورد نیاز برای آیپد های اولد در سال ۲۰۲۴ را مطابق با زمان تعیین شده به انجام برساند.

از طرف دیگر اپل می‌تواند به جای سامسونگ به سراغ تامین کننده های دیگر مانند BOE برود. چندین شایعه نیز وجود دارد که عقیده دارد اپل قصد دارد محصولات بیشتری از خود را نظیر مک، آیپد را به پنل های اولد مجهز کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.