اپل آیپد نسل ۹ را با چیپ A13 و  نمایشگر تروتون رونمایی نمود

اپل آیپد نسل ۹ را با چیپ A13 و  نمایشگر تروتون رونمایی نمود

اپل امروز آیپد جدید نسل ۹ را در مراسم استریمینگ کالیفرنیا معرفی نمود. این مدل جدید مجهز به چیپ بیونیک A13 می باشد که قادر است ۲۰ درصد افزایش عملکرد را نسبت به آیپد نسل ۸ ارائه دهد. همین طور نمایش گر تروتون قابلیت تفکیک رنگ بیشتری دارد و نمایشگر روشنایی بیشتری نسبت به نسل قبلی دارد. دوربین جلویی این آیپد نسل ۹ نیز نسبت به نسل قبلی به روز رسانی شده است.

این آیپد جدید دارای یک دوربین ارتقا یافته ۱۲ مگاپیکسلی اولترا واید است که از تکنولوژی درک ماشینی استفاده می کند تا بتواند به صورت خودکار افراد ها را در داخل کادر تشخیص دهد و در موقع تماس های فیس تایم بهترین زوم  را ارائه کند. این ویژگی می تواند همچنین وقتی سایر افراد نیز به چت می پیوندند موقع چهره آنها را در فریم تنظیم کند.

از طرف دیگر بر اساس ادعای اپل چیپ قدرتمند بیونیک A13 قادر است تا سه برابر نسبت به کروم بوک های پرفروش و شش برابر نسبت به تبلت های اندرویدی پیشرفته سریع تر باشد. تمامی این مدل ها با سیستم عامل جدید iPadOS 15 ارسال خواهد شد. این آیپد جدید از قیمت ۳۲۹ دلار و یا ۲۹۹ دلار برای دانش آموزان و دانش جویان قابل دسترس می باشد. در حالتی که قیمت نسخه سلولار و وای فای این مدل ها از ۴۵۹ می شود.

علاوه بر این آیپد های جدید نسل ۹ دارای ظرفیت داخلی ۶۴ گیگابایت می باشد. تمامی مدل های آیپد نسل ۹ به صورت آنلاین از امروز قابل سفارش می باشد و در داخل فروشگاه های محلی نیز از روز جمعه ۲۴ سپتامبر برای فروش در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. از آنجا که این مدل به طور اخص برای مقاصد دانشجویی و تحصیلی ساخته شده نسبت به سایر مدل های آیپد دارای قیمت نسبتا پایین تری باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.