اپل آیفون ۶ پلاس را به لیست محصولات وینتیج خود اضافه نمود

اپل آیفون ۶ پلاس را به لیست محصولات وینتیج خود اضافه نمود

اپل امروز لیست محصولات منسوخ و قدیمی خود را به روزرسانی نمود و آیفون ۶ پلاس را نیز به جمع این فهرست اضافه کرد. چرا که بیش از پنج سال است که از عمر این وسیله از زمان اولین فروش آن می گذرد. آیفون ۶ پلاس برای اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۴ به همراه آیفون‌ ۶ معرفی شد و در سال ۲۰۱۶ بعد از معرفی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس تولید آن متوقف کردید.

خواهر کوچکتر آیفون ۶ پلاس یعنی آیفون ۶ هنوز به لیست کلاس های قدیمی اضافه نشده است و مشتریان می توانند با در صورت دلخواه آن را از فروشگاه‌های اپل خریداری کنند. اپل در سال ۲۰۱۷ آیفون ۶ را مجدداً به فروش گذاشت و آن را به لیست گوشی های میان رده خود اضافه کرد و تا سپتامبر ۲۰۱۸ مشتریان می‌توانستند آن را از طریق فروشگاه اپل خریداری کنند ولی به دلایل نامشخص دو سال طول کشید تا این محصول به لیست کالاهای قدیمی و خارج از رده این شرکت اضافه شود.

آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس اولین وسیله هایی بودند که قابلیت اپل پی در آنها اضافه شد و در آن سال آیفون ها برای اولین بار در سایز ها و اندازه های مختلف ارائه شدند و از آن زمان تا به حال اپل این استراتژی چند گوشی مختلف با اندازه های مختلف و خصوصیات متفاوت را در پیش گرفته است. کالاهایی که به لیست محصولات قدیمی اپل اضافه می‌شوند دیگر برای فروش در دسترس مشتریان قرار نداشته و این ها کالاهایی هستند که عمدتاً بیش از ۵ سال از زمان مدت فروش آنها گذشته است. اما اپل هنوز قطعات لازم برای محصولات قدیمی را تا هفت سال حمایت می‌کند و کاربران می‌توانند از خدمات تعمیر این وسیله در صورت احتیاج استفاده کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.