اپل آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس را با نمایشگر پروموشن و گزینه حافظه داخلی تا حد یک ترابایت رونمایی نمود

اپل آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس را با نمایشگر پروموشن و گزینه حافظه داخلی تا حد یک ترابایت رونمایی نمود

اپل امروز مدلهای جدید آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس را در مراسم استریمینگ کالیفرنیا معرفی نمود. این دو مدل دارای نمایشگر سوپر رتینا با تکنولوژی تروتون می باشند. همینطور بخش دوربین پشتی بهبود سازی شده و از نوع پیشرفته تری از چیپ های بیونیک A15 برخوردار می باشد.  علاوه بر آن گرینه ظرفیت داخلی آنها تا حد یک نیز برای کاربران قابل دسترس می باشد.

از جمله تغییرات دیگر می‌توان به اضافه نمودن یک رنگ جدید به نام آبی سیرا اشاره نمود. مدل های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس به ترتیب دارای نمایشگر ۶.۱ و ۶.۷ اینچی همانند مدل های پروی آیفون ۱۲ می باشند. در این مدل های جدید بخش ناچ ۲۰ درصد کاهش یافته که به نمایشگر فضای بیشتری را ارائه می‌کند. نمایشگر تروتون که قادر است روشنایی بیشتری را تولید کند و نرخ تازه این نمایشگرها از ۱۰ تا ۱۲۰ هرتز قابل تنظیم می باشد.

به دلیل استفاده از چیپ های ۵ نانومتری و باتری بزرگتر مدل های آیفون ۱۳ پرو دارای افزایش طول دوام باتری باشند که تا می تواند یک و نیم ساعت بیشتر از مدل های آیفون ۱۲ پرو و مدل آیفون ۱۳ پرو مکس ۲.۵ ساعت بیشتر از مدل آیفون ۱۲ پرو مکس دوام بیاورد. بخش پشتی نیز شامل دوربین پیشرفته است که متشکل از لنزهای تله فوتو و واید و اولترا واید می باشد که از حسگرهای بزرگتر برخوردار می باشد. این مدل ها از یک حس گر ویژه نیز بهره می‌برند که تاثیر تکان های دوربین را بر روی عکس ها کاهش می دهد.

آیفون ۱۳ پرو دارای قابلیت زوم اپتیکال ۶ ایکس می باشد و همینطور قابلیت اتو فوکوس دارد و با استفاده از قابلیت ماکرو کاربر می تواند تا حدود ۲ سانتی متر به موضوع نزدیک شود. دوربین ها دارای قابلیت پیشرفته cinematic mode می باشد که می تواند در هنگام فیلمبرداری پس زمینه را به صورت خودکار مات کمک کند تا شفافیت بیشتری برای موضوع به دست آید.

مدل های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس می‌توانند به رنج وسیع تری از باندهای ۵ جی متصل شوند هر دوی این وسیله ها دارای گزینه ظرفیت داخلی تا حد ۱ ترابایت می‌باشند. قیمت آیفون ۱۳ پرو از ۹۹۹ دلار و آیفون ۱۳ پرو مکس از ۱۰۹۹ دلار شروع می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.