اپل آیفون ۱۲ با قابلیت ۵ جی، چیپ A14 و صفحه نمایش با رزولوشن بیشتر را معرفی نمود.

اپل آیفون ۱۲ با قابلیت ۵ جی، چیپ A14 و صفحه نمایش با رزولوشن بیشتر را معرفی نمود.

 آیفون ۱۲ اپل با تکنولوژی ۵ جی، صفحات نمایش سوپر رتینای ایکس دی آر در رنگ های مختلف به عموم معرفی شد. علاوه بر این طراحی جدید با پوشش سرامیک برای مقاومت بیشتر صفحه نمایش از دیگر بهینه سازی ها انجام گرفته در آیفون های جدید امسال می باشد. اپل آیفون ۱۲ ۶.۱ اینچی را در مراسم ۱۳ اکتبر خود رونمایی نمود.

آیفون ۱۲ از ۷۹۹ دلار شروع می شود و دارای لبه های مسطح به جای لبه های منحنی می باشد. اما همچنان شیشه و آلومینیوم از جمله مواد تشکیل دهنده بدنه می باشد. عنصر شیشه بسیار بهینه سازی شده است و اپل صفحه نمایش پیشرفته سوپر رتینا ایکس دی آر را به این مدل پایه خود آورده است. صفحه نمایش دارای وضوح بیشتر و پیکسل های دو برابر نسبت به آیفون ۱۱ می باشد. این مطلبی است که کایان درانس مدیر بازاریابی اپل ادعا نمود.

دوربین و ویدئو: آیفون جدید دارای سیستم دوربین دو تائی است اما اپل آن را بهینه سازی کرده است. آیفون ۱۲ دارای لنز اولترا وایلد که مورد پسند عموم قرار گرفته است و هم چنین دارای دوربین واید است که به نور بیشتری اجازه ورود را می دهد. آیفون ۱۲ دارای ویژگی عکسبرداری در شب یا نایت مود که به اجازه عکسبرداری در شب با عکس های روشن تر و کنتراست بهتر را می دهد.  آیفون ۱۲ اولین دوربین موبایلی است که قابلیت فیلمبرداری اچ دی آر با دالبی ویژن را دارا می باشد.

شارژ وایرلس بهتر: همان طور که پیش بینی می شد اپل نام مگ سیف را برای سیستم وایرلس خود برگزید. آیفون های جدید با شارژر های وایرلس Qi سازگار هستند. اما اگر با پورت های مگ سیف شارژ شوند تا ۱۵ وات شارژ می دهند. مگ سیف از تعدادی آهن ربا تشکیل شده است که جا گیری دقیق آیفون روی صفحه شارژر وایرلس را تنظیم می کنند و قابلیت شارژ را تا حد زیادی بهبود می بخشند.

1 نظر در مورد “اپل آیفون ۱۲ با قابلیت ۵ جی، چیپ A14 و صفحه نمایش با رزولوشن بیشتر را معرفی نمود.

  1. اشتراک ها: اپل مطابق با پیش بینی ها آیفون ۱۲ را در پنج رنگ مختلف ارائه کرد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.