اپل آیفون ۱۲ استودیو را برای ترغیب فروش گارد ها و کیف های آیفون ایجاد نمود

اپل آیفون ۱۲ استودیو را برای ترغیب فروش گارد ها و کیف های آیفون ایجاد نمود

اپل صفحه وب آیفون ۱۲ استودیو را ایجاد نمود که تجربه ای است که به کاربران آیفون ۱۲ اجازه می دهد تا به صورت مجازی رنگ ها و ترکیبات مختلف لوازم جانبی را روی گوشی‌های همراه خودشان امتحان نمایند و به ترکیب مورد دلخواه خود دستیابی پیدا کند.

آیفون ۱۲ استودیو که روز شنبه رونمایی شد در کاربردی مشابه با اپل واچ استودیو ایجاد گردیده است. این استودیو در حقیقت  صفحه ای از وب سایت اپل می باشد که به کاربران اجازه می‌دهد تا رنگ های مختلف از اپل واچ و بندهای مختلف را با همدیگر را انتخاب نمود و در نهایت به ترکیب مورد های خود دست یابند. در روند مشابهی در صفحه آیفون ۱۲ استودیو کاربران می توانند به شخصی سازی آیفون ۱۲ خود دسترسی پیدا نمایند.

بازدید کنندگان صفحه وب آیفون ۱۲ استودیو می توانند یکی از گزینه های آیفون ۱۲ آیفون، ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس را انتخاب کنند و از میان رنگ های موجود یکی را برگزینند.  بعد از آن کاربران می توانند برای هر وسیله لوازم جانبی  مورد دلخواه خود را به همراه کیف یا والت مگ سیف انتخاب نموده و به صورت مجازی روی وب سایت هر یک از این گزینه ها را روی آیفون قرار دهند و در نهایت ترکیب نهایی را مشاهده کنند.

بعد از انتخاب گزینه نهایی از کاربران درخواست می شود که نام خود را وارد کنند و در ادامه آنها می توانند ترکیب نهایی را روی سایت مشاهده نمایند و یا اینکه در صورت لزوم آن را به صورت فایل تصویری دانلود نمایند. نتیجه نهایی در حقیقت یک تصویری از آیفون و ترکیب لوازم جانبی با آن است که به همراه هشتگ آیفون ۱۲ استودیو روی سایت ایجاد خواهد شد.

این حرکت از جانب اپل با همان منظور مشابه با ایجاد اپل واچ استودیو انجام شده است و قصد اصلی از این کار کمک کردن به کاربران برای انتخاب لوازم جانبی مورد دلخواه خود و در نهایت تشویق برای خرید آیتم های اضافی مانند کیف ها و والت های مگ سیف می باشد.

اپل آیفون ۱۲ استودیو را برای ترغیب فروش گارد ها و کیف های آیفون ایجاد نمود
صفحه وب اپل آیفون ۱۲ استودیو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *