اپل آیفون های تاشو با صفحه های نمایش ۷.۵ الی ۸ اینچ را در ۲۰۲۳ به بازار معرفی می کند

اپل آیفون های تاشو با صفحه های نمایش ۷.۵ الی ۸ اینچ را در ۲۰۲۳ به بازار معرفی می کند

آنالیست اپل مینگ چی کو امروز پیش بینی خود را در ارتباط با طرح اپل برای آیفون های تاشو به اشتراک گذاشت که آیفون های تاشو را با صفحه های نمایش ۷.۵ الی ۸ اینچ در زمانی در ۲۰۲۳ به بازار معرفی خواهد کرد.

او همچنین در گزارش خود بیان می کند که رونمایی این وسیله در ۲۰۲۳ کاملاً بستگی به این دارد که اپل قادر باشد مشکلات مربوط به تکنولوژی های دخیل در ساخت این وسیله و همینطور موانع سر راه تولید انبوه مربوط به قطعات ساخته شده در این وسیله را تا پایان امسال حل نماید.

این بدان معنی است که اگر در سال اخیر در زمینه‌ی تولید قطعات و همینجور تکنولوژی های مربوط به وسیله تاخیراتی ایجاد شود رونمایی آیفون های تاشو حتی می تواند سال های بیشتری بطول بیانجامد و احتمالاً تا ۲۰۲۳ آماده نخواهد شد.

او همچنین می‌گوید این محصول هنوز به طور رسمی کاملاً کلید نخورده است، بنابراین هنوز تا حد زیادی در مرحله پژوهش و تحقیق مانده است. شایعات قبلی که نشان می دهد اپل حتی می تواند این محصول را زودتر به بازار عرضه کند را رد نمود ولی از طرف دیگر این تحلیل گر به طور ضمنی بیان می‌کند که هنوز اپل به طور جدی تصمیم به کار بر روی این وسیله نگرفته است.

شایعات مربوط به آیفون تاشو از آنجایی شدت گرفت که برخی از تولیدکنندگان قطعات جانبی شروع به ساخت وسایلی کردند که به نوعی می توانست به این محصول مرتبط باشد. این گزارش ها نیز نشان می دهند که اپل برای آیفون های تاشو خود از هر دو شرکت بزرگ صاحب تکنولوژی صفحه نمایش سامسونگ و ال‌جی کمک خواسته است.

همین طور گزارش اخیر دیگری نیز ادعا نمود که صفحه‌های نمایش این محصول ۷.۳ تا ۸.۶ اینچ در نظر گرفته شده است که قرار است قلم اپل را نیز حمایت کند. بنابراین به گونه‌ای نرم افزارهای این وسیله با آیپد پرو مشابهت خواهد داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *