اپل آیفون مینی دارای باتری با ظرفیت ۲۲۲۷ میلی آمپر ساعت است و مدل های جدید در برزیل و هند تولید خواهند شد

اپل آیفون مینی دارای باتری با ظرفیت ۲۲۲۷ میلی آمپر ساعت است و مدل های جدید در برزیل و هند تولید خواهند شد

 در حالی که آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو برای پیش سفارش در آمریکا آماده هستند اپل خودش را آماده می کند که فروش را برای کشورهای دیگر نیز آغاز نماید. مدارک جدیدی که بوسیله شرکت برزیلی مخابراتی انتشار یافت جزییات ظرفیت باتری آیفون ۱۲ مینی را نشان می دهد و همینطور آشکار می سازد که اپل قصد دارد مدل های جدید را در برزیل و چند کشور دیگر مونتاژ کند.

این خبر که در ابتدا توسط تکنوبلاگ گزارش شد و امروز بوسیله آناتل تایید کردید  نشان می دهد که باتری آیفون مینی که قرار است تا ماه نوامبر آماده فروش بشود دارای ظرفیت ۲۲۲۷ میلی آمپر ساعت می باشد.

در مقایسه با آیفون اس ای ۲۰۲۰ که دارای باتری با ظرفیت ۱۸۲۱ میلی آمپر ساعت می باشد دارای ۱۸ درصد افزایش عملکرد بالاتری می باشد. بر اساس آن چه اپل در وب سایت خود اعلام کرده است آیفون ۱۲ مینی قادر است ۱۵ ساعت ویدئو تماشا کرد اما با آیفون اس ای ۲۰۲۰ این رقم به ۱۳ ساعت کاهش می‌یابد.

اگر چه این مقدار کمتر از عملکرد آیفون ۱۱ است که دارای ظرفیت باتری ۳۱۱۰ میلی آمپر ساعت می باشد. همین طور اپل در وب سایت خود ادعا می کند آیفون آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو قادر به اجرای ۱۷ ساعت ویدئو می باشند. بر اساس آخرین گزارش ها ظرفیت باتری آیفون ۱۲ ۲۸۱۵ میلی آمپر ساعت می باشد که از آیفون ۱۱ عملکرد پایین تری دارد.

علاوه بر این مدارک حاصل از آناتل نشان می دهد که آیفون ۱۲ پرو در کارخانه های فاکس کان در برزیل، هند و چین مونتاژ خواهد شد. اپل از دیر باز به مونتاژ محصولات خود در این کشور ها پرداخته است که از لحظه پرداخت مالیات معافیت هایی را قائل می شود. سفارش آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو از ۲۳ اکتبر شروع خواهد شد.

منبع

1 نظر در مورد “اپل آیفون مینی دارای باتری با ظرفیت ۲۲۲۷ میلی آمپر ساعت است و مدل های جدید در برزیل و هند تولید خواهند شد

  1. اشتراک ها: منابع معتبر می گویند ایرتگزهای اپل بزودی در دو سایز رونمایی می شوند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *