اپل آیفون تاشوی ۸ اینچی خود را در ۲۰۲۳ رونمایی می‌کند

اپل آیفون تاشوی ۸ اینچی خود را در ۲۰۲۳ رونمایی می‌کند

پیش بینی می شود که اپل گوشی تاشو خود را با صفحه نمایش انعطاف پذیر ۸ اینچی که دارای تکنولوژی اولد می باشد در سال ۲۰۲۳ به بازار معرفی کند.  بر اساس گفته‌های تحلیلگر شناخته شده مینگ چیکو ارسال این وسیله تا حد ۲۰ میلیون واحد در آن سال خواهد رسید.

در یادداشتی که این تحلیل گر به سهام داران اپل می نویسد می گوید که اولین گوشی تاشو آیفون دارای صفحه نمایش ۸ اینچی کیو اچ دی پلاس می باشد که قادر است و رزولوشن ۳۲۰۰ در ۱۸۰۰ پیکسل را حمایت کند. از این لحاظ دارای رزولوشن بالاتر از گوشی تاشوی گلکسی فولد ۷.۳ اینچی می باشد که از صفحه نمایش کیو ایکس جی آ پلاس برخوردار است. صفحه نمایش های کیو اچ دی پلاس همچنین دارای نسبت ابعادی ۱۶ به ۹ می باشند که هم اکنون در آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو دیده می شود.

این که آیفون تاشو آینده به صورت افقی تا به خورد و یا عمودی هنوز در این مورد اطلاعات مشخصی وجود ندارد. او در این مورد می گوید که آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد که تقاضا برای گوشی های تاشو در چند سال اخیر بالا رفته است و وجود یک گوشی تاشو برای هر برند شناخته شده ضروری به نظر می رسد. گوشی های همراه تاشو می توانند به لیست گوشی های پرچم دار هر یک از برندهای شناخته شده سازنده گوشی های همراه اضافه شوند.

انتظار می رود اپل تا در سال ۲۰۲۳ بین ۱۵ میلیون تا ۲۰ میلیون گوشی آیفون تاشو ارسال کند. در حالی که هنوز رونمایی دقیق این وسیله نامشخص است اما شاید با به بازار آمدن گوشی های آیفون تاشو گوشی های با نمایشگر غیر تاشو همانطور که در حال حاضر وجود دارند تقاضای پایین تری پیدا کنند. قرار است که سامسونگ تنها شرکتی باشد که صفحه های نمایش لازم برای آیفون های تاشو آینده را خواهد ساخت.

البته گزارش های قبلی نشان می‌داد که اپل با شرکت ال‌جی برای تولید صفحه نمایش در این زمینه وارد مذاکره شده است. اما در حال حاضر هنوز مشخص نیست که آیا ال‌جی می‌خواهد در بخشی از تولید گوشی‌های تاشو با اپل همکاری کند یا نه.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *