اپل آپدیت های iOS 15.3 و iPadOS 15.3 را برای توسعه دهندگان منتشر ساخت

اپل آپدیت های iOS 15.3 و iPadOS 15.3 را برای توسعه دهندگان منتشر ساخت

اپل امروز نسخه های آپدیت iOS 15.3 و iPadOS 15.3 را در اختیار توسعه دهندگان برای مقاصد تست و آزمایش‌های اولیه قرار داد. این نرم ‌افزار جدید یک هفته پس از انتشار نسخه بتای دوم و بیش از یک ماه بعد از انتشار نسخه‌های اولیه  iOS 15.2 و iPadOS 15.2 منتشر شده است. آپدیت های جدید iOS 15.3  و iPadOS 15.3 از طریق مرکز توسعه دهندگان اپل و با استفاده از وسایل آیپد و آیفون قابل نصب و دانلود می باشد. هنوز در ارتباط با تغییرات و اصلاحاتی که در این نسخه های  بتا انجام شده است اطلاعاتی در دسترس نیست. اما احتمالاً در این نرم افزار های جدید به رفع برخی از باگ های نرم افزاری و انجام برخی اصلاحات پرداخته شده است.

در یادداشتی که به همراه این به‌روزرسانی منتشر شده نشان می‌دهد که iOS 15.3 شامل رفع یک سری باگ های امنیتی بر روی آیفون می باشد  و نصب آن به تمام کاربران توصیه می شود. هنوز چندین قابلیت وجود دارد که انتظار می رود اپل آن را اعمال کند. این تغییرات شامل اضافه نمودن بخش کنترل یونیورسال و قابلیت حمایت از اضافه نمودن آیدی ها در اپلیکیشن والت می باشد. قابلیت کنترل یونیورسال باعث می شود تا کاربر بتواند چندین وسیله مک و آیپد را فقط با استفاده از یک کیبورد و یا موس کنترل کند. اپل اخیراً گفته است که این ویژگی در بهار در معرض عموم قرار خواهد گرفت.

هنوز نشانه ای در مورد اضافه نمودن ویژگی کنترل یونیورسال در نسخه های بتا دیده نشده است. بنابراین به نظر می‌رسد که ما آن را در آپدیت iPadOS 15.4 ببینیم. آی دی های دیجیتال در اپلیکیشن والت نیز از زمانی که این شرکت در ماه جون در کنفرانس توسعه دهندگان آن را معرفی نموده است مورد انتظار می باشد. ایالت هایی مانند اکلاهاما یوتا مریلند کنتاکی آیووا کنتیکت جورجیا آریزونا از جمله اولین مکان‌هایی هستند که قبل از سایرین می توانند از این ویژگی استفاده کنند. ایالت فلوریدا نیز در حال مذاکره برای اضافه نمودن این ویژگی در اسرع وقت می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.