اپل آپدیت جدید watchOS 8.4.1 را برای رفع برخی باگ ها در اپل واچ سری ۴ و جدیدتر منتشر نمود

اپل آپدیت جدید watchOS 8.4.1 را برای رفع برخی باگ ها در اپل واچ سری ۴ و جدیدتر منتشر نمود

اپل امروز آپدیت جدید watchOS 8.4.1 را منتشر نمود که یک بروزرسانی جزئی از سیستم عامل watchOS می باشد که در ماه سپتامبر برای اولین بار منتشر شد. نسخه watchOS 8.4.1 درست یک هفته بعد از انتشار نسخه watchOS 8.4 می آید.  در این نسخه جدید به نظر می‌رسد که باگی که منجر به ایجاد اشکال در روند شارژ اپل واچ ها بود رفع گردیده است.

آپدیت watchOS 8.4.1 برای دانلود رایگان بوده و کاربران می توانند با داشتن اپلیکیشن اپل واچ بر روی آیفون و با رفتن به بخش General و سپس با انتخاب گزینه System update برای نصب این نرم ‌افزار جدید اقدام کنند. در این مورد اپل واچ باید حتما ۵۰ درصد شارژ باتری داشته باشد و نیاز به این دارد که بر روی شارژر قرار داشته و در مجاورت و نزدیکی یک آیفون باشد تا در هنگام روند به‌روزرسانی دچار هیچ گونه قطع و یا خاموشی نشود.

بر اساس یادداشتی که به همراه این آپدیت منتشر شده است نسخه watchOS 8.4.1 شامل رفع باگی می باشد که در اپل واچ های سری ۴ و مدل های جدیدتر وجود داشته است. اپل اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر نکرده است، اما مهمترین مشکلی که در حال حاضر کاربران اپل واچ با آن دست و پنجه نرم می‌کنند باگی است که باعث شارژ نشدن کامل اپل واچ شده و هنگام با قرار دادن اپل واچ بر روی  شارژرهای شخص ثالث به مدت طولانی روند شارژ به درستی و با عملکرد خوب انجام نمی شود. البته بنا به نظر برخی از کارشناسان روندی که اپل با به روز رسانی های متعدد سعی می کند یک آپدیت را بهبودی رسانی کند را مورد ستایش قرار دادند و برخی دیگر عقیده دارند که اپل باید در ابتدا یک بروزرسانی را در آزمایش های مختلف و متعددی قرار دهد که دیگر نیازی به انجام آپدیت ها و تغییرات متعدد پشت سر هم نباشد.

مطابق با گزارش برخی از کاربران حتی در صورت استفاده از شارژر های اورجینال اپل مشکل شارژ برای اپل واچ ها در برخی موارد مشاهده شده است، اما به نظر می‌رسد که با به روزرسانی های متعدد پشت سرهمی که اپل ارائه می دهد بتواند این مشکلات را به مرود زمان برطرف کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.