اپل آغاز به کار سرویس اپل پی Apple Pay را در سال ۲۰۲۱ در مکزیک اعلام کرد

اپل آغاز به کار سرویس اپل پی Apple Pay را در سال ۲۰۲۱ در مکزیک اعلام کرد

اپل در وب سایتش اعلام نمود که سرویس اپل پی Apple Pay  به مکزیک در سال ۲۰۲۱ خواهد رسید. پیش از این در ماه دسامبر شواهدی در دست بود که نشان می داد که اپل در حال آماده سازی خود برای راه اندازی سرویس Apple Pay در مکزیک می باشد و در حال حاضر به نظر می رسد که اپل صفحه مربوط به اپل پی در مکزیک را یک بار دیگر به روز رسانی کرده است و نشان می دهد که در سال ۲۰۲۱ این سرویس برای ساکنان کشور مکزیک قابل استفاده می باشد.

در ارتباط با تاریخ دقیق تری در مورد این راه اندازی هنوز اطلاعات دیگری در دسترس نیست. اما بر اساس آنچه که در وب سایت اپل گزارش شده است وعده بسیار نزدیک را به عموم قول داده است و به نظر می‌رسد که احتمالاً این سرویس بتواند تا پایان سال ۲۰۲۰ در کشور مکزیک شروع به راه اندازی کند.

کدهای موجود در وب سایت Apple Pay نشان می دهد که این سرویس هم اکنون با کدام یک از بانک های مکزیک سازگار خواهد بود. بانک هایی نظیر Banregio ،Hey Banco، Inbursa و CitiBanamex فعلا برای این سرویس موجود موجود می باشند و برخی از فروشندگان زنجیرهای نیز در کشور مکزیک می توانند پرداخت های مشتریان را از طریق این سرویس انجام دهند. فروشگاه‌های زنجیره‌ای نظیر به بست بای، برگر کینگ،  اوبر، اوبرایت، چیزکیک فکتوری،  رپی Rappi  و برخی موارد دیگر.

با راه اندازی سرویس اپل پی در مکزیک در حقیقت دومین کشوری است که در آمریکای لاتین از این گونه خدمات بدون کارت را دریافت خواهد کرد و برزیل اولین کشوری است که برای اولین بار این سرویس را قبلا دریافت کرده است. اپل قصد دارد که در آینده سرویس خدماتی Apple Pay را در کشورهای دیگری نیز راه اندازی کند و به محض هر گونه خبر جدیدی در این مورد از طریق وب سایت مخصوص این سرویس Apple Pay  عموم اطلاع رسانی خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *