اپل آرکید ۲ گیم جدید را در پلتفرم خود اضافه نمود و گیم های بیشتری نیز به زودی می‌آیند.

اپل آرکید ۲ گیم جدید را در پلتفرم خود اضافه نمود و گیم های بیشتری نیز به زودی می‌آیند.

پلتفرم اپل آرکید که دو سالی است توسط اپل راه اندازی شده است یک سرویس گیمینگ می باشد که بر اساس حق ثبت نام در دسترس کاربران قرار می گیرد.  بر اساس آخرین تغییرات دو گیم جدید بر روی این پلتفرم اضافه شده است و گیم های بیشتری نیز به زودی به آنها می‌پیوندند.

آخرین محصولات اضافه گیم های اضافه شده به اپل آرکید شامل گیم کلاسیک تیراندازی به نام Galaga Wars  از شرکت Bandai Namco  و بازی دیگر بازی مشهور دفاع از قلعه   Kingdom Rush Frontier از شرکت Ironhide Game Studio می باشد که هردوی این گیم ها قبلاً بر روی اپ استور موجود بودند، اما در حال حاضر نسخه اپل آرکید آنها نیز در این پلتفرم اضافه شده است و تنها تفاوت در این است که دیگر کاربران در این پلتفرم نیازی به خریدهای داخل اپلیکیشنی نداشته و هیچگونه تبلیغاتی در حین انجام بازی را تجربه نمی کنند.

بازی Galaga Wars+ همچنین بر روی آیفون و آیپد نیز در دسترس می باشد در حالی که بازی Kingdom Rush Frontiers+ بر روی وسایل مک آیپد و آیفون قابل دسترسی است. علاوه بر این چندین گیم دیگر نیز بر اساس لیست اعلام شده انتظار می رود که به زودی در سرویس گیمینگ آپل آرکید اضافه شوند. این گیم ها  شامل گیم Splitter Critters می باشد که به عنوان بازی سال ۲۰۱۷ بر روی آیفون شناخته شد.

بازی دیگر Dandara: Trials of Fear نام دارد از شرکت Raw Fury که همچنین به زودی در این پلتفرم اپل آرکید قابل دسترسی خواهد بود.  سرویس گیمینگ اپل آرکید در حال حاضر با قیمت ۴.۹۹ دلار در ماه و ۴۹.۹۹ دلار در سال قابل استفاده می باشد و کلیه کاربران پس از پرداخت این هزینه ها می توانند با استفاده از وسیله های آیفون آیپد مک و اپل تی‌ وی به بیش از ۲۰۰ گیم دسترسی داشته باشند.

اپل آرکید ۲ گیم جدید را در پلتفرم خود اضافه نمود و گیم های بیشتری نیز به زودی می‌آیند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.