اپلیکیشن Pixelmator Photo حالا بر روی آیفون در دسترس می باشد

شرکت پیکسل ماتور امروز اعلام نمود که اپلیکیشن ویرایش عکس Pixelmator Photo از امروز برای آیفون در دسترس قرار دارد. این اپلیکیشن که قبلاً فقط مختص به آیپد بود در حقیقت جهت ویرایش عکس می باشد که قادر است ۳۰ گزینه مختلف برای تنظیمات رنگ و انجام ویرایش های مختلف بر روی عکس را حمایت کند.

علاوه بر این این اپلیکیشن می تواند تا ۱۰۰ فرمت مختلف از تصویرهای RAW را مانند ProRAW حمایت کند. علاوه بر این قابلیت حمایت از اتصال به اپلیکیشن فوتوز و اپلیکیشن آیکلاد اپل را دارد. اپلیکیشن پیکسل ماتور  برای آیفون همچنین شامل گروه جدیدی از ویژگی ها و قابلیت های ویرایشی برای ویرایش گروهی عکس ها به همراه هم دیگر می باشد.  کاربران از طریق ویژگی‌ های این اپلیکیشن می توانند به صورت همزمان نسخه اولیه و نسخه ویرایش شده پس از تغییرات انجام شده را مشاهده کنند. و در صورت دلخواه تغییرات را ذخیره کنند.

اپلیکیشن Pixelmator Photo  احتیاج به سیستم عامل iOS 14 و بعد از آن را دارد و از امروز بر روی پلتفرم اپ استور برای آن دسته از کاربرانی که از اپلیکیشن آیپد آن استفاده می‌کنند رایگان می باشد. اما کاربران جدید نیز می‌توانند از مزیت استفاده از تخفیف خرید اول به قیمت ۳.۹۹ دلار  استفاده کنند. این اپلیکیشن در حالت عادی ۷.۹۹ دلار قیمت دارد. این اپلیکیشن ویرایش عکس با قابلیت های زیادی که برای ویرایش عکس ها دارد می تواند جایگزین مناسبی برای اپلیکیشن های ویرایش عکس حرفه ای مانند فتوشاپ و غیره باشد و با رابط کاربری ساده ای که دارد در زمان کوتاه تری کاربر می تواند اعمال ویرایشی خود را با آنها به انجام برساند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.