اپلیکیشن Notchmeister به شما اجازه می دهد تا بتوانید بخش ناچ در مک بوک پروی خود را تزئین کنید

اپلیکیشن Notchmeister   به شما اجازه می دهد تا بتوانید بخش ناچ در مک بوک پروی خود را تزئین کنید

در حالیکه به کارگیری و اعمال بخش ناچ در نمایشگر های مک بوک پرو های جدید باعث تعجب همگان شد و بسیاری انتظار آن را نداشتند، اما در این مورد گروهی از اپلیکیشن ها به بازار آمده اند که می توانید با استفاده از آن ها بخش ناچ را ناپدید و یا تزیین کنید. اپلیکیشن ها و والپیپر های مختلفی تا به حال طراحی شده اند که با استفاده از آنها می‌توان بخش ناچ را ناپدید نمود.

اما شرکت Iconfactory در جهت مخالف حرکت نموده و با پذیرفتن بخش ناچ یک اپلیکیشن جدید را به نام Notchmeister توسعه داده است که به شما اجازه می دهد افکت های مختلفی را بر روی بخش ناچ اعمال کنید. با توجه به نوشته های منتشر شده برای این اپلیکیشن کاربران قادر خواهند بود با استفاده از آن بخش ناچ را به گونه ی مورد سلیقه خود با استفاده از افکت های مختلف تزئین کنند.

این اپلیکیشن که به صورت رایگان در اپ استور وجود دارد  افکت های بسیار متنوعی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا بتواند فضای اطراف ناچ را به گونه های مختلف تزئین کند. به عنوان مثال یکی از این افکت ها چراغانی جشن تعطیلات می باشد که در آن لامپ ها از بخش ناچ به مناسبت کریسمس آویزان شوند. علاوه بر این این اپلیکیشن می تواند  هنگامی که کاربر پوینتر موس را پشت بخش ناچ می برد این بخش را نورانی کند و جلوه زیبایی را به فضای ناچ می دهد.

البته ممکن است بسیاری از کاربران دوست داشته باشند که بخش ناچ به طور کلی حذف و یا ناپدید شود ولی در صورتی که می خواهید افکت هایی را بر روی این بخش اعمال کنید از آنجایی که این اپلیکیشن رایگان می باشد آن را  طریق اپل استور دانلود کرده و از ایده‌های مختلف آن لذت ببرند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.