اپلیکیشن Mind در اپل واچ و سیستم عامل watchOS 8 می تواند کاربر را از لحاظ سلامتی ذهنی آگاه نماید

اپلیکیشن Mind در اپل واچ و سیستم عامل watchOS 8 می تواند کاربر را از لحاظ سلامتی ذهنی آگاه نماید

بنا به گزارشات اپل ممکن است در کنفرانس سالانه WWDC خود یک اپلیکیشن جدید را به نام Mind معرفی کند که در سیستم عامل watchOS 8 می تواند قابلیت های جدیدی را به کاربر ارائه کند.

اپل روز دوشنبه قرار است که رویداد سالانه خود را برگزار کند و انتظار می رود در این رویداد برخی از قابلیت های جدید را که در سیستم های عامل iOS 15 ، iPadOS 15 watchOS 8 و macOS 12 که قرار است تا پاییز امسال به صورت عمومی معرفی شوند را اعلام کند.

علیرغم آنکه کلیه جزئیات مربوط به این رویداد کاملاً محرمانه است اما ممکن است اپل بخواهد زودتر از موعد کمی از این اطلاعات را به بیرون درز دهد. یکی کاربران توییتر که توسعه دهنده اپ های اپ استور است به طور اتفاقی در پروفایل اپل استور یک گروهی از باندل های نرم افزاری را مشاهده کرد که در ارتباط با سیستم عامل watchOS 8 بودند که در میان آن‌ها اشاره‌ای به برخی از ویژگی های جدید اضافه شده در اپل واچ شده است.

این کاربر متوجه عبارت com.apple.Mind در این لیست شد و از آن جایی که چنین اپلیکیشنی در حال حاضر با این نام در لیست اپلیکیشن ها وجود ندارد می‌توان حدس زد که این می تواند یک اشاره به اپلیکیشن جدیدی باشد که قرار است در سیستم عامل watchOS 8 اضافه شود و دارای قابلیت هایی باشد که بتواند کاربران را در زمینه سلامت های ذهنی در طول فعالیت های روزمره کمک نماید.

از دیگر آیتم هایی که در این لیست وجود دارند می‌توان به آیتم NanoContacts اشاره نمود که می تواند اشاره‌ای به نسخه ای از اپلیکیشن مربوطه باشد که در حال حاضر در آیفون قرار دارد و اپل ممکن است آن را در لیست اپلیکیشن های اپل واچ اضافه کند. این تغییرات همچنین می تواند بیانگر این باشد که اپل می خواهد اپل واچ را نسبت به گذشته هر چه بیشتر نسبت به سیستم های عامل iOS و آیفون مستقل تر کند تا اپل واچ بتواند خود به تنهایی داده‌های ذخیره شده را بدون نیاز به اتصال به آنها پردازش و همینطور در اختیار کاربر قرار دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *