اپلیکیشن واتساپ برای آیپد در آینده نزدیک منتشر می‌شود

اپلیکیشن واتساپ برای آیپد در آینده نزدیک منتشر می‌شود

رئیس شرکت واتساپ ویل کاتکارت Will Cathcart در مصاحبه جدیدی که با منابع خبری The Verge انجام داده است احتمال انتشار و توسعه اپلیکیشن واتساپ برای آیپد را در آینده نزدیک محتمل دانست. او بیان داشت که کاربران زمان طولانی است که نسخه اپلیکیشن آیپد برای نرم افزار واتساپ را از این شرکت درخواست نموده اند و مشتاقانه تمایل خود برای این کار را اعلام داشت.

اگرچه او در این مورد هیچ گونه زمان قطعی برای انتشار اپلیکیشن واتساپ برای آیپد را اعلام نکرد، اما شرکت متا که در حقیقت واتساپ بخشی از آن محسوب می‌شود دارای زیر ساختارهای لازم برای ایجاد این اپلیکیشن می باشد. او در مصاحبه اش گفت که ما کارهای بسیاری گسترده ای برای سازگاری تکنولوژی خود با چندین وسیله مختلف را تاکنون انجام داده‌ایم و اپلیکیشن های دسکتاپ و وب ما در حال حاضر چنین قابلیتی را دارند. اگر شما دارای چندین وسیله باشید می توانید در صورت قطع ارتباط موبایل  و یا تمام شدن باتری آن همچنان از نسخه دسکتاپ برنامه  استفاده کنید. او اصافه نمود از این لحاظ یک اپلیکیشن برای تبلت نیز بسیار ضروری به نظر می‌رسد.  بنابراین لازم است که در این مورد نیز تلاش های جدی را شروع کنیم.

در حال حاضر واتساپ بر روی آیفون و کامپیوتر های دسکتاپ و همینطور نسخه وب در دسترس کاربران قرار دارد، اما هنوز اپلیکیشن اختصاصی برای آیپد آن توسعه نیافته است. واتساپ در حال آزمایش بر روی فعال نمودن قابلیت سازگاری این اپلیکیشن برای چندین وسیله می باشد که اجازه می دهد تا بدون آیفون این امکان وجود داشته باشد تا این اپلیکیشن از طریق نسخه های وب، و دسکتاپ قابل اجرا باشد.  همین نوع سازگاری می‌تواند در جهت ایجاد یک اپلیکیشن جدید برای آیپد توسعه یابد.

در این مورد باید گفت که اپلیکیشن فیسبوک برای آیپد قبلاً ساخته شده است اما اپلیکیشن های اینستاگرام متا و واتساپ هنوز قابلیت سازگاری با آیپد را ندارند. با این وجود بسیاری از کاربران از این شرکت تقاضا نمودند تا اپلیکیشن سازگار برای آیپد را در آینده نزدیک در دسترس آنها قرار دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.