اپلیکیشن شازم Shazam با قابلیت معرفی آهنگ های پیشنهادی بیشتر  به روز رسانی شد

اپلیکیشن شازم Shazam با قابلیت معرفی آهنگ های پیشنهادی بیشتر  به روز رسانی شد

اپلیکیشن شازم که یک سرویس تشخیص و شناسایی موسیقی های محبوب در سطح اینترنت می باشد و اپل آن را در سال ۲۰۱۸ خریداری نمود امروز اپلیکیشن نسخه آیفون و آیپد خود را با بروزرسانی جدیدی که می تواند با تجزیه تحلیل بیشتر آهنگ هایی که توسط کاربر شنیده می شود به کاربر آهنگ های بیشتری را معرفی نماید. البته در این مورد آهنگ هایی که کاربر به آنها گوش فرا می دهد باید از طول زمانی مشخصی برخوردار باشند تا این اپلیکیشن بتواند تجزیه و تحلیل صحیحی را ارائه دهد.

کاربران این سرویس خدماتی شازم می توانند از این قابلیت با بروزرسانی اپلیکیشن مورد نظر به نسخه شماره ۱۵ بهره ببرند که از امروز بر روی اپ استور موجود می باشد. اپلیکیشن شازم همچنین با بخش مرکز کنترل هماهنگ شده است و می تواند با قابلیت های دستورهای صوتی سیری بر روی وسیله هایی که دادای سیستم های عامل iOS 14.2 و iPadOS 14.2 و یا نسخه های جدیدتر می باشند کار کند.

ولی هنوز مشخص نیست که تمام این بهبود رسانی ها و قابلیت های جدید توسط این بروزرسانی قابل دریافت برای کاربر باشد. اپلیکیشن شازم از سال ۲۰۰۸ در محیط اپل استور در دسترس کاربران قرار گرفت و به آنها اجازه می‌دهد که بتوانند آهنگ های مورد نظر خود را بسرعت بدون آنکه نام یک آهنگ را بدانند  برای کاربر پیدا کند.

در متنی که به همراه این بروزرسانی منتشر شده است جزئیات بیشتری در ارتباط با قابلیت های نسخه نهایی این اپلیکیشن ارائه نشده است. اما خبر خوب آن است که این اپلیکیشن همچنان به صورت رایگان می‌توانند مورد مصرف کاربران قرار گیرد. اپل در ماه جون اعلام کرد که اپلیکیشن شازم توانست رکورد تشخیص یک میلیارد آهنگ در ماه را بشکند که و به عنوان یکی از مشهور ترین اپلیکیشن های موزیک در جهان معرفی شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.