اپلیکیشن دراپ باکس برای مک های های اپل سیلیکون در اختیار تمام تستر های بتا قرار گرفت

اپلیکیشن دراپ باکس برای مک های های اپل سیلیکون در اختیار تمام تستر های بتا قرار گرفت

در پی انتشار نسخه اولیه بتای اپ دراپ باکس برای مک های اپل سیلیکون که فقط برای برخی از تسترها در دسترس قرار گرفته بود از حالا در اختیار تمام تست کنندگان نسخه های بتا قرار دارد. در اوایل این ماه دراپ باکس دست به آزمایش بر روی نسخه های از اپلیکیشن خود برای سازگاری با مک های اپل سیلیکون زد و به کاربران قول داد که این اپلیکیشن به زودی در اختیار تمام تست کنندگان بتا قرار می گیرد.

از امروز تمامی کاربران دراپ‌ باکس می توانند با فعال کردن گزینه Early releases در اکانت خود به اپلیکیشن اپل سیلیکون دراپ باکس دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنند. در صفحه پشتیبانی شرکت دراپ باکس آمده است کاربرانی که دارای مک های اپل سیلیکون می باشند می‌توانند بعد از ورود به اکانت دراپ باکس خود به نسخه اولیه این اپلیکیشن دسترسی یابند و به مدت ۲۴ ساعت بعد از آن نسخه جدید تری از آن را دریافت کنند.

مطابق با طریقه زیر کاربران توانند به این برنامه بپیوندند و در آن ثبت نام کنند

  • به سایت  dropbox.com بروید و به اکانت خود وارد شوید
  • در گوشه سمت راست بالایی بر روی تصویر پروفایل خود کلیک نموده و به بخش تنظیمات بروید
  • در زیر قسمت General گزینه locate Preferences را پیدا کنید و در نهایت گزینه Early releases را فعال کنید.

در ماه قبل دراپ باکس از سوی کاربران کامپیوتر های مک مورد انتقاد شدید قرار گرفت و از این شرکت خواستند که نسخه‌ای از این اپلیکیشن را که با مک های اپل سیلیکون سازگار باشد را منتشر کند. در این مورد کاربران عقیده داشتند که به دلیل آنکه این اپلیکیشن با مک های اپل سیلیکون سازگار نیست باعث مصرف بالای حافظه و باتری می شود. اما در حال حاضر با این نسخه جدید که بر اساس سیستم پیکربندی مک های اپل سیلیکون توسعه یافته است می‌توانند از مزیت کامل این اپلیکیشن استفاده کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.