اپلیکیشن اپل موزیک برای تلویزیون های اسمارت ال جی در دسترس قرار گرفت

اپلیکیشن اپل موزیک برای تلویزیون های اسمارت ال جی در دسترس قرار گرفت

شرکت ال جی امروز در شبکه های اجتماعی اعلام نمود که اپلیکیشن اپل موزیک را برای تلویزیون های اسمارت ال جی توسعه داده است. اپلیکیشن اپل موزیک برای تلویزیون های اسمارت ال جی به کلیه ثبت ‌نام کنندگان این پلتفرم اجازه دسترسی و استریم  به بیش از ۹۰ میلیون آهنگ را می دهد.

در کنار آن آنها از موزیک ویدیو ها، ایستگاه های رادیویی و پلی لیست های مختلفی که در این شبکه وجود دارد می توانند استفاده کنند. در این مورد هیچ گونه سخت افزار دیگری مانند اپل تی وی نیز مورد نیاز نمی باشد. این اپلیکیشن همچنین می تواند قابلیت نشان دادن متن آهنگ ها را نیز به صورت ریل تایم و همزمان نشان دهد.

رابط کاربری آن به نظر می رسد که بسیار شبیه اپلیکیشن اپل موزیک در اپل تی وی باشد. اپلیکیشن اپل موزیک در حال حاضر به تدریج کاربران شبکه  تلویزیون های ال جی را به خود جلب کرده است. چرا که تا به حال کاربران زیادی از طریق این اپلیکیشن جدید استفاده از پلتفرم اپل تی وی را در تلویزیون های اسمارت خود به اشتراک گذاشته اند.

هنوز دقیقا مشخص نیست که کدام یک از مدل های تلویزیون ال‌جی این اپلیکیشن را حمایت می کنند. اما احتمال زیادی وجود دارد که مدل هایی که در چند سال اخیر توسط این شرکت ساخته شده اند قابلیت این سازگاری را داشته باشند. کاربران می توانند تنها با جستجوی لغت اپل موزیک در محتوای استور در تلویزیون های ال جی دریابند که آیا تلویزیون آنها این اپلیکیشن را حمایت می کند یا نه.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.