اپلیکیشن اپل استور با تغییرات جدیدی به روز رسانی شد:  لیست آیتم های ذخیره شده و شرح های صوتی

اپلیکیشن اپل استور با تغییرات جدیدی به روز رسانی شد:  لیست آیتم های ذخیره شده و شرح های صوتی

اپل به تازگی اپلیکیشن اپل استور خود را برای ios به روز رسانی کرده است که در آن ویژگی های جدیدی اضافه شده و کار را برای کاربران راحت‌تر می‌کند تا بتواند آیتم های مختلف را به راحتی بیشتری به لیست آیتم های ذخیره شده اصافه  و آنرا با سایر لیست هایی که توسط متخصصان اپل به اشتراک بگذارند.

زمانی که شما یک آیتم و یا یک محصول را به صورت در یک لیست ذخیره می کنید می توانید آنها را در بخش آیتم های ذخیره شده پیدا کنید که این در حقیقت یک صفحه ای در بخش اکانت اپل استور باشد که به شما اطلاعات آیتم های ذخیره شده را نشان می‌دهد. کاربران می‌توانند آیتم‌ هایِ ذخیره شده خود را با متخصصان اپل که در فروشگاه های اپل استور و بخش آنلاین می باشد نیز به اشتراک بگذارند.

علاوه بر آن اپلیکیشن اپ استور دارای یک بخش جدید به نام شرح صوتی برای محصولات شده است. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا در ارتباط با وسایل و محصولات اپل به صورت صوتی اطلاعات لازم را در ارتباط با این محصول دریافت کنند و این در صورتی است که حتی اگر آنها نتوانند کلیپ های ویدیویی از آن محصول را در صفحه را مشاهده کنند می توانند با استفاده از این شرح صوتی در ارتباط با آن وسیله اطلاعات کافی را دریافت کنند.

با استفاده از این قابلیت های جدید کاربران بهتر می‌توانند با فروشگاه اپل استور محلی خود هماهنگی لازم را برای انتخاب محصولات و همینطور گرفتن اطلاعات بیشتر و مشاوره برای انتخاب درست پیکربندی های مناسب از محصولات اپل در ارتباط با نیازمندی های خود دریافت نمایند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.