اولین کامپیوتر های مک اپل سیلیکون تا ماه نوامبر آماده فروش نخواهد شد

اولین کامپیوتر های مک اپل سیلیکون تا ماه نوامبر آماده فروش نخواهد شد

بر اساس شایعات موجود احتمال نمی رود که اولین کامپیوتر مک اپل سیلیکون در مراسم ۱۳ اکتبر اپل رونمایی شود. اما به جای آن تا ماه نوامبر آماده فروش خواهد شد. در مراسم ۱۳ اکتبر اپل بیشتر احتمال می رود که روی آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو متمرکز باشد.

برخی تحلیل گران همچنان پیش بینی می کنند که اپل کامپیوتر های اپل سیلیکون را نیز در مراسم ۱۳ اکتبر معرفی نماید اما مطابق به اظهارات اپل مک های با چیپ های از نوع پارتی سوم تا پایان ۲۰۲۰ معرفی خواهند شد. در گزارش بلومبرگ که روی تکنولوژی ۵ جی و آیفون ۱۲ تکیه دارد مارک گورمن ادعا می کند که کامپیوتر های اپل سیلیکون در مراسم روز سه‌شنبه معرفی نخواهد شد.

اما او عقیده دارد که اولین کامپیوتر ها و چیپ های اپل سیلیکون در مراسم بعدی یعنی ماه نوامبر معرفی خواهند شد. در این مورد هنوز مشخص نیست که این رونمایی از طریق یک مراسم جداگانه انجام می شود یا اینکه از طریق یک کنفرانس خبری انجام خواهد شد.

بلومبرگ اشاره نمی‌کند که کامپیوتر های اپل سیلیکون به همراه محصولات دیگر معرفی خواهند شد اما اظهار می دارد که اولین کامپیوتر های مک اپل سیلیکون همراه با کامپیوتر های با چیپ اینتل معرفی خواهند شد. مراسم ۱۳ اکتبر دومین مراسم مهم اپل در طی امسال است به دنبال مراسم اول که اپل یک مدل آیپد جدید و اپل واچ های سری ۶ و اپل واچ اس ای را معرفی نمود.

بر اساس آنچه که گورمن می گوید اپل علاوه بر معرفی آیفون های جدید به معرفی یک مدل مقرون به صرفه از هوم پاد و یک هدفون روگوشی به نام ایرپاد استودیو می پردازد. در حقیقت اپل در مراسم ۱۳ اکتبر روی گوشی های همراه هوشمند و وسایل جانبی صوتی متمرکز خواهد بود. بر اساس شایعات اولین مک اولین سیلیکون به نظر می رسد که مک بوک ۱۲ اینچی یا یک مدل مک بوک پرو باشد. 

1 نظر در مورد “اولین کامپیوتر های مک اپل سیلیکون تا ماه نوامبر آماده فروش نخواهد شد

  1. اشتراک ها: آیپد ایرهای جدید در فروشگاه های اپل آماده فروش می شوند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *