اولین واکنش های مشتریان آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو

اولین واکنش های مشتریان آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو

همانطور که قبلاً نیز گزارش آن منتشر شد افرادی که در استرالیا و نیوزلند زندگی می کنند زودتر از بقیه کشورها این وسیله ها به دستشان می رسد. تاکنون تحلیل و بررسی های گوناگونی در ارتباط با آیفون ۱۳ از طرف منابع خبری منتشر شده است اما از طرف دیگر واکنش ها از طرف مشتریان نسبت به این محصول جدید در هنگام دریافت آن نیز در حال انتشار در پلتفرم های مختلف می باشد.

دارندگان آیفون های جدید آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو عقاید و نظرات خود را در فرم مکرومرز به اشتراک گذاشته اند و کاربرانی قصد خرید آن ها را دارند می‌توانند با توجه به این نظرات نسبت به خرید خود اقدام کنند. یکی از کاربران به نام Hindsy با ارسال عکس هایی که از آیفون ۱۳ پرو رنگ آبی سیرا  می باشد این گونه که می گوید کیفیت نمایشگر ۱۲۰ هرتزی برای یک فرد معمولی غیرمتخصص مانند او نیز قابل تشخیص می باشد.

از طرف دیگر خواننده دیگری به نام کریس که دارنده آیفون ۱۳ می باشد می گید می‌دهد که رنگ صورتی بسیار زیبا به نظر می رسد ولی باید شخصاً آن را قبل از خرید بررسی کند. کاربر دیگری بیان می کند که به نظر او امسال رنگ آبی سیرا  پرفروش ترین مدل و محبوب ترین رنگ آیفون ۱۳ خواهد بود.  کریس با اشتراک گذاشتن یک ویدیو که در آن والپیپرهای لایو را در آن نشان می دهد و می گوید که والپیپرهای لایو در آیفون ۱۳ بسیار زیبا و جذاب هستند.

از طرف دیگر کاربری به نام Boardiesboi که هرساله نظرات خود را در ارتباط مدلهای جدید آیفون به اشتراک می‌گذارد می گوید که آیفون ۱۳ پرو  در مقایسه با آیفون ۱۲ پرو مکس سنگین به نظر نمی رسد و  تفاوت وزن قابل محسوس نیست. از طرف دیگر او می‌گوید شارژر ماگسیف به نظر نمی رسد که قوی تر از سال قبل باشد.

او همچنین عکس زیبایی از رنگ آبی سیرا را در کنار آبی پسیفیک از سال گذشته قرار دهد تا بتوان تفاوت اینها را مقایسه نمود. همینطور دارندگان جدید آیفون به این نکته اشاره نمودند که نمایشگر آیفون ۱۳ پرو خنک تر از نمایشگر آیفون ۱۲ پرو احساس می شود.

اولین واکنش های مشتریان آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.