اولین هدست واقعیت مجازی اپل بیشتر بر روی گیمینگ، مدیا و ارتباطات متمرکز خواهد بود

اولین هدست واقعیت مجازی اپل بیشتر بر روی گیمینگ، مدیا و ارتباطات متمرکز خواهد بود

هدست های واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی اپل بر اساس گزارش جدید مارک بر روی زمینه هایی مانند گیمینگ مدیا و ارتباطات متمرکز خواهد بود. گورمن که به خاطر اظهارات دقیق و پیش‌بینی‌های نسبتاً درست خود برای طرح های آینده اپل شهرت دارد، در خبرنامه های خود در این هفته یک دورنمای از طرح‌ های اپل  در ارتباط با هدست های واقعیت مجازی این شرکت ارائه داده است.

علاوه بر این تحلیلگر شناخته شده اپل مینگ چیکو نیز اخیراً توضیح داد که اپل در حال تدارک دیدن پروژهای است که بر اساس آن در طی یک دوره ۱۰ ساله بتواند هدست های اخیر را جایگزین آیفون کند. اما گورمن در گزارش امروز خود آشکار ساخت که اولین نسل این وسیله ها قرار نیست که جایگزین هیچ یک از وسیله هایی مانند آیپد آیپد آیفون و یا مک شود و به جای آن نمایشگر من عقیده دارد که بیشتر بر روی سه ویژگی مهم تمرکز خواهد داشت فعالیت های گیمینگ مصارف مدیا و ارتباطات.

علاوه بر این تاکنون گزارشات متعددی جزئیات مشروحی از سخت افزاری که برای این هدست در نظر گرفته خواهد شد را ارائه نموده اند که در این مورد شایعه بر این است که این هدست ها از طراحی بسیار سبک وزنی برخوردار خواهند بود و مجهز به دو پردازشگر اصلی و ۲ نمایشگر تکنولوژی میکرولد با وضوح و کیفیت ۴K  و ۱۵ ماژول اپتیکال، ویژگی حسگرهای آی ترکینگ، و قابلیت اتصال از طریق وای فای نسل ۶ و برخی خصوصیات دیگر می باشند. علاوه بر این او عقیده دارد که تولید انبوه این وسیله در نیمه دوم ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد و بالاخره این وسیله در کوارتر چهارم ۲۰۲۲ معرفی می‌شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.