اولین نماها از آیفون ۱۳ و  ایفون ۱۳ پرو با رنگ های جدید سبز و سبز آلپی در ویدیوی جدیدی منتشر شد

اولین نماها از آیفون ۱۳ و  ایفون ۱۳ پرو با رنگ های جدید سبز و سبز آلپی در ویدیوی جدیدی منتشر شد

ویدئوی جدیدی در توییتر امروز به انتشار رسید که اولین نماها از گزینه های جدید رنگ آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو شامل سبز و سبز آلپی را که در این هفته معرفی شد نشان می‌دهد. اپل مطابق رسمی که از سال ۲۰۲۱ آن را آغاز نمود در طی این هفته نیز گزینه های رنگ جدیدی را برای آیفون در مراسم بهار خود معرفی کرد.

این شرکت در سال قبل تنها یک گزینه رنگ جدید بنفش برای آیفون ۱۲ رونمایی نمود، اما امسال دو گزینه رنگ برای مدل های آیفون ۱۳ آیفون ۱۳ پرو معرفی کرد که شامل رنگ سبز معمولی و سبز آلپی می باشد.  ویدیویی که در توییتر به اشتراک گذاشته شد اولین نگاه از این رنگ های جدید را نشان می‌دهد. رنگ سبز  آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی،  یک نوع رنگ سبز جنگلی تیره را به معرض نمایش می گذارند در حالیکه رنگ‌ سبز آلپی کمرنگ تر بوده و بیشتر شبیه رنگ سبز نیمه شب در مدل‌های آیفون ۱۱ پرو می باشد.

مشتریان در کشورهای استرالیا کانادا چین فرانسه آلمان هند ژاپن ایتالیا ایالات متحده بیش از ۳۰ کشور دیگر قادر به پیش سفارش مدل های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرومکس در رنگ های جدید سبز آلپی و همینطور آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی در رنگ سبز می باشند. ارسال سفارش ها از تاریخ ۱۸ مارس شروع خواهد شد. اپل از سال پیش یک استراتژی جدید را با ارائه گزینه های رنگ تازه برای مدل های معرفی شده در سال قبل خود بکار بست  تا بتواند میزان فروش خود را در نیم سال در فصل بهار افزایش دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.