اولین ماکت های آیفون ۱۴ برجستگی دوربین پشتی را آشکار ساخت

اولین ماکت های آیفون ۱۴ برجستگی دوربین پشتی را آشکار ساخت

تصویری از ماکت های آیفون ۱۴ در سطح وب به تازگی منتشر شده است که پیش نمایشی از اندازه تقریبی مدل های ارائه شده بر اساس شایعات مختلف را نشان می‌دهد. البته ذکر این نکته لازم است مدل هایی که در این تصاویر نشان داده شده است از سایت شبکه اجتماعی چینی به نام ویبو گرفته شده که به احتمال زیاد برای سازندگان کاورهای آیفون های جدید مورد استفاده قرار می گیرد، بنابر این نمی تواند نشانگر اندازه واقعی این مدل ها باشد.

اما هنوز جزئیات بیشتری در ارتباط با ابعاد مدل های آیفون ۱۴ در حالی که چند ماهی به زمان رونمایی آن باقی نمانده تأیید نشده است. اولین تفاوت قابل توجه در مدل های نشان داده شده درراین تصویر عدم وجود آیفون مدل آیفون مینی می باشد. علاوه بر این اندازه آیفون های سال ۲۰۲۲ کمی تغییر را نشان می دهد.  به نظر می‌رسد که اپل آیفون ۵.۴ اینچی را که بر اساس میزان فروش مشخص شده است که در میان کاربران و مشتریان از توجه و علاقه کمتری برخوردار است را از آیفون های امسال حذف کند.

بعد از فروش پایین مدل های آیفون مینی اپل بیشتر بر روی تولید اندازه های بزرگتر آیفون برای مدل  های پرچم‌دار خود متمرکز شده است. بر اساس گزارش‌ها اندازه ۶.۱ اینچی برای مدل آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو و برای آیفون ۱۴ مکس و آیفون ۱۴ پرو مکس اندازه ۶.۷ اینچی در نظر گرفته خواهد شد. انتظار زیادی می رود مدل های آیفون ۱۴  از لحاظ ظاهری شبیه مدل های آیفون ۱۳ با همان طراحی مسطح باشند.

علاوه بر این انتظار می‌رود که در اندازه میزان برجستگی سیستم دوربین در قسمت پشتی تغییراتی را در مدل‌های جدید ببینیم .بر اساس تصاویر رندر شده ای از آیفون چهارده پرو مکس توسط طراح گرافیست ماکس وینباخ به اشتراک گذاشته شده است، این برجستگی دوربین برای مدل های آیفون ۱۴ تنها ۴.۱۷ میلیمتر ضخامت خواهد داشت که این مقدار نیم میلیمتر بزرگتر از میزان برجستگی دوربین در مدل آیفون ۱۳ پرومکس می باشد. تحلیلگر اپل مینگ چیکو پیش بینی می کند که مدل های آیفون در سال ۲۰۲۲ از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی واید بهره‌ مند می شوند که یک ارتقاء بسیار عمده نسبت به دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در مدل های آیفون ۱۳ به شمار  می رود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.