اولین سفارش های مک بوک پرو های جدید به دست مشتریان در نیوزلند استرالیا و آسیا رسید

اولین سفارش های مک بوک پرو های جدید به دست مشتریان در نیوزلند استرالیا و آسیا رسید

بر اساس گزارش های منتشر شده از کاربران اولین سفارش های مشتریان در کشورهای نیوزلند، استرالیا و چندین کشور در آسیایی در روز ۲۶ اکتبر یعنی همان روزه آغاز فروش رسمی این محصول به دست مشتریان رسیده است. مشتریان در کشورهای استرالیا و نیوزلند همیشه اولین گزینه هایی هستند که این محصولات اپل به دستشان می رسد و آن به دلیل اختلاف زمان محلی می باشد.

بنابراین جای تعجب ندارد که مک بوک پرو های جدید نیز زودتر از همه به دست مشتریان در این کشورها رسیده است. بنابراین مشتریانی که دوشنبه هفته قبل این محصول را سفارش دادند می‌توانند منتظر دریافت مدل های مدل های مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی را از امروز  باشند. برخی از کاربران تصاویری از مک بوک پرو هایی  را که به تازگی به دستشان رسیده است برای مکرومرز فرستاده اند.

لازم به ذکر است که در نیوزلند اپل استور وجود ندارد، بنابراین مشتریان در استرالیا و کشورهای آسیایی اولین مشتریان می باشند که می توانند این محصولات جدید را از فروشگاه ‌های محلی اپل در نزدیکی محل زندگی خود دریافت کنند. در این مورد کاربرانی که پیکربندی خاصی از مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچ جدید را می خواهند نیز می توانند به صورت آنلاین آن را سفارش داده و منتظر دریافت این محصول بر اساس زمان ارسال آن باشند.

بعد از کشورهای نیوزلند، استرالیا و آسیایی فروش مک بوک پرو های جدید در خاور میانه، اروپا و سپس آمریکای شمالی شروع خواهد شد. فروشگاه های اپل استور در سراسر جهان از ساعت هشت صبح به وقت محلی شروع به کار می کنند و مشتریان می توانند تا سفارش هایی را که قبلا به صورت آنلاین سفارش داده اند را را در این محل ها تحویل بگیرند و یا اینکه به صورت حضوری می‌توانند به این فروشگاه مراجعه کرده و مدلهای مورد نظر را خریداری کنند.

اولین سفارش های مک بوک پرو های جدید به دست مشتریان در نیوزلند استرالیا و آسیا رسید

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.