اولین سفارش های ایرتگ دو روز زودتر به دست مشتریان رسید

اولین سفارش های ایرتگ دو روز زودتر به دست مشتریان رسید

اگرچه ایرتگ نمی تواند زودتر روز جمعه به دست مشتریان برسد، اما برخی از خریداران خوش شانس در حال دریافت محموله های خود برای بسته های  چهار تایی آن هستند که بر اساس زمان بندی حتی چند روز زودتر به دست آنها رسیده است.

حداقل دو مشتری که پک چهارتایی ایرتگ را از فروشگاه اینترنتی بست بای  خریداری نموده اند گزارش دادند که در روز چهارشنبه محموله های خود را دریافت نموده اند. یکی از این افراد حتی عکس جعبه باز شده آن را برای منابع خبری مکرومرز ارسال نمود.

البته لازم به ذکر است که تمام سفارش های انجام شده توسط سایت بست بای به این زودی به دست مشتری نرسیده‌اند و شاید این مسئله مربوط به وجود اشتباه هاتی در زمینه ی تاریخ ارسال محموله ها باشد که باعث زودتر رسیدن محموله به دست برخی از مشتریان شده است.

لازم به توضیح است که این از جمله موازین و قوانین خود اپل می باشد که از شرکت های ارسال‌کننده محموله درخواست می کند تا محصولات تازه منتشر شده را چند روزی بیشتر نگه دارند تا به همراه سفارشات ارسال شده توسط سایت خود اپل به طور هماهنگ در یک زمان به مشتریان برسد.

اپل در کنفرانس بهاره Spring Loaded خود این محصول را که مدت ها شایعه آن وجود داشت به نام ایرتگ معرفی نمود. این محصول ردیابی که ۲۹ دلار قیمت دارد مجهز به یک اسپیکر، بلوتوث چیپ ‌U1 و همینطور قابلیت NFC می باشد که می تواند با شبکه اپلیکیشنی Find My ارتباط برقرار کرده و به طور دقیق از روی آیفون به کاربران کمک کند تا اشیای گمشده خود را پیدا کنند.

این محصول یکی از معدود محصولات از اپل است که دارای باتری قابل تعویض می باشد.  ایرتگ نوعی لوازم جانبی است که می‌تواند به لوازم شخصی مانند کیف، جاکلیدی و یا سایر محصولاتی که کاربر ممکن است آن ها را در جایی جا بگذارد اتصال داده شده و می تواند در موارد لزوم به کاربران کمک کند تا شی گم شده خود را پیدا کنند.

لازم به یادآوری است که تمام پیش سفارش های ایرتگ در روز جمعه در همان لحظات نخستین خریداری شد و در حال حاضر این محصول نا موجود می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *