اولین سفارش های آیفون ۱۳ و آیپد مینی در نیوزلند و استرالیا به دست مشتریان رسید

اولین سفارش های آیفون ۱۳ و آیپد مینی در نیوزلند و استرالیا به دست مشتریان رسید

بر اساس گزارشات اولین سفارش های مدل های آیفون ۱۳ و آیپد مینی های جدید به دست مشتریان در کشورهای نیوزلند و استرالیا در ۲۴ سپتامبر رسیده است. در این مورد باید گفت که این دو کشور همیشه اولین گزینه هایی هستند که به دلیل تفاوت زمان محلی زودتر از بقیه کشورها دستشان به محصولات جدید اپل می رسد.

در این باره باید گفت که مدل های آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس برای مشتریانی که از روز جمعه این وسایل را سفارش داده اند در دسترس شان قرار خواهد گرفت. علاوه بر این مشتریانی که آیپد مینی ۶ و یا آیپد ۹ را زودتر از همه سفارش داده اند در حال حاضر در حال دریافت وسیله های خود می باشند.

عکس برخی از این مدل های جدید آیفون ۱۳ در صفحه های اینستاگرام توییتر و ردیت و سایر فروم های مشهور در حال انتشار می باشد. لازم به ذکر است که در کشور نیوزلند هنوز اپل استور گشایش نیافته است، بنابراین مشتریان در استرالیا اولین کسانی خواهند بود که در سطح جهان می توانند مدل های جدید آیفون و آیپد را در فروشگاه‌های محلی اپل خریداری کنند. در این مورد مقدار موجودی وسایل در فروشگاه‌های محلی استرالیا می تواند ملاک خوبی باشد که توان تقاضا برای سایر کشورها را نیز بر اساس آن تعیین نمود.

اما سفارش های آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی که از امروز انجام شده اند نمی تواند قبل از اواسط اکتبر به دست مشتریان برسد. در حالی که برخی از مدل های آیفون ۱۳ پرو زمان ارسال شان تا اواخر اکتبر نیز به تاخیر افتاده است و به همین دلیل خرید های فروشگاهی تنها گزینه  برای آنهایی می باشد که قبل از این محصولات مورد نظر خود را سفارش نداده، اما دوست دارند که زودتر یک ماه وسیله به دستشان برسد. بعد از کشورهای استرالیا و نیوزلند انتظار می‌رود که مدل‌های جدید آیفون ۱۳ و آیپد به تدریج در آسیا، خاورمیانه و اروپا و شمال آمریکا در دسترس مشتریان قرار گیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.